213 Pieterse (P), bakkersknecht, Oranjeboomslaan 125. Pietjens (mej. A), Nieuwe Gracht 42. Pietjens (J Gj, Koningstraat 29. Pietjens (gez.), specialiteit in kindergoederen, Koningstraat 29. f Piggc (A J van der), drogist, Gierstraat 3. Pigge (J van der), Groote Houtstraat 73. Pigge (W C van der), muziekonderwijzer, Zoetestraat 28rood. Pilger (mej. S), Nieuwe Gracht 2. f Pinédo (E), directeur der Haarlemsche melkinrichting, Plein 19. Piper (mej. M), Gierstraat 24. Pirovano (A), werkman, Koolsteeg 28. Pistoor (E), kleermaker, Doelstraat 24. Pistoor (J), kleermaker, Doelstraat 24. Pistoor iP A), kleermaker, Rozenstraat 51 q. Pits (E W), rijtuigschilder, Scheepmakcrsdijk 4rood. Plaats (J), ketelmaker, Klerkstceg 3. Plaatzer van den Huil. (Zie van den Huil.) t Planteijdt (T), Leidsche Vaart 68. Plantjé (A), metselaar, Ravelingsteeg 1. Plantje (M J), smid, Wijde Appelaarsteeg 3. f Plantjé (W), koopman in groenten, fruit en aardappelen, Hagestraat 33. Plantjé Jr. (W), Turfmarkt Orood. Planije (A C), winkelbediende, Spaarne 22. Planije (J), beurtschipper op 's-Gravenhage, Spaarne lOrood. Planije (W E), schipper, Lange Poellaan 10. Plas (J), bakkersknecht, Koolsteeg 16. Plas (E B van dor), bloemistknecnt, Brouwersvaart 63. Ploegman (mej. J), Barrevoetesteeg 7 I. Plegt (wed. P W ter), winkelierster, Korte Veerstraat 2. Plemp, geb. van Eek (wed P), Groote Houtstraat 32. Pies (mevr. wed. D), Wilhelminastraat 7. Plcijte (E P), Zijlvest 45. T Pleijte Cz. (F), cmer. predikant, Ripperdastraat 8. (H van dor), werkman, Vcenjolder 1. Ploeg (A), koopman in groenten, Lange Veerstraat 21. Ploeg (A), hovenier en blocmkwceker, Burgwal S5. 1 oeg (A), handelaar in bloemen, Meesterjoostenlaan 16. 1 joeg (C), blocmistknecht, Nauwe Geldeloozcpad 3. Uoeg (C), Oranjestraat 76. P oog (D), Oranjestraat 76. loeg (E), bakkersknecht, Parklaan 33.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 233