215 Pollee (J), bleekersknecht, Gasthuislaan 20. Pollee (wed. J), Barrevoetesteeg 7ir. Pollee (wed. J W), baker, Drossestraat 27rood. Pollee (M C), naaister, llavelingsteeg 12. Pollee (mej. S), Koudenhorn 61 o. Pollee (W), meubelmaker, Asterstraat 20. Pollet (L), bierbrouwersknecht, Hagestraat 35. Polman (J), koopman in brandstoffen, Burgwal 61. Polman Mooij. (Zie Mooij.) Pols (H), koopman in lompen enz., Klerksteeg 8. Pols (H), pakkistenmaker, Valkensteeg 1. Pols (W), letterzetter en tapper, Lange Poellaan 4. Pommee (P B), smid, Oranjestraat 72. Ponsioen (B H J), filiaal van machinaal koperwerk, glas- en aardewerk, Gierstraat 42. •j- Pool (P H A), koopman, Sehotersingel 85. Poolen (G van), hovenier en bloemkweeker, Lange Poellaan 23. Poolen (J van), wagenmaker, Zuidpolderstraat 9. f Poolman (W Jl), pred. bij de Evang. Luth. gemeente, Witte- Heerensteeg 49. Poorten (P van), aard werker, Raaks 7c. Poorten (wed. M L van der), Lange Poellaan 16. Poorter (L), winkelier, Spaarnwoudcrstraat 4. f Poortman (A H), makelaar in meubilaire en onroerende goe deren, agent brand- en levensverzekeringen, commissionnair in effecten enz., Zijlstraat 85. Poortman (A Jj, Seheepmakcrsdijk 13. Poortman (wed. A J), winkelierster, Kinderhuisstraat 13. Poortman (M J), bloemkweeker, Leidschestraat 23. Pootjes (C Jschilder, Hondensteeg 11. Pootjes (wed.), Beeksteeg 23a. Poppe (C J), Zijlstraat 54rood. Poppink (C M), wollennaaister, Wijde Gcldeloozepad 38. Poppink (E), wollennaaister, Wijde Gcldeloozepad 38. -Poppink (H), winkelier in kruideniers- en grutterswaren, Hooimarkt 24. Poppink (H J), wollennaaister, Wijde Gcldeloozepad 38. Poppink (J II), Wijde Geldeloozepad 38. Poppink (M O), wollennaaister, Wijde Geldeloozepad 38. Poppink (P A), mr. timmerman, Korte Zijlstraat 8. Porre (G), brugwachter, Lange lleerenvest 38rood. Porre (3 M), tuinman, Korte Poellaan 4.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 235