218 Proot (H P), firma Oolgaardt Proot, commissionnairs in effecten, Jansstraat 64. f Proot (dr. L C), arts, Gedempte Oude Gracht 70. Pruim (wed. J), tapster, Brouwersvaart 146. f Pruiin (J Ursinus), directeur der H. B. S. ter opleiding voor handel en nijverheid, Schotersingel 103. Pruimboom (wed. H), baker, Klein Heiligland 72rood. Prijs (P), Wijde Appelaarsteeg 1. f Pui (mr. J C du), griffier bij het kantongerecht, Jansweg 43. Puist (C), winkelier, Sophiastraat 37. Puister (H), winkelier en schipper, De-Witstraat 22. Pull (W A), draaier, Kampersingel 60q. Putker (D), bloemistknecht, Korte Poellaan 8. Putman Cramer, geb. von Boddien (wed. G A), Gedempte Oude Gracht 33. Puts (M C), schoenmaker, Anthoniestraat 23. Puts (W P), mr. schoenmaker, Anthoniestraat 23. Putten (mej. A E van), Klein Heiligland 54. Putten (D van), melkverkooper, Korte Zijlstraat 18. Putten (G van), werkman, Nieuwe Spaarnwoudcrstraat 9. Putten (wed. H van), Klein Heiligland 51. f Putten (P van), mr. huis- en kachelsmid, winkelier in ge maakte ijzerwaren en keukengereedschap, L. Heerenstraat 39. Putten Jr. (P van), mr. smid, winkelier in gemaakte ijzer waren en keukengereedschap, Lange Heerenstraat 36. Putten (W van), werkman, Klein Heiligland 60g. Putten (A van der), werkman, Glasblazersstraat lrood. Putten (A van der), metselaar, llozenstceg 3. Putten (A van der), concierge rijkskweekschool, Koudenh. 32. Putten (A C van der), metselaar, Rozenstraat 53. Putten (A M G van der), Gierstaat 66. Putten (C van der), smid, Glasblazersstraat 31. Putten (G J van der), broodbakker, Palmstraat 9j. Putten (H van der), wagenmaker, Korte Houtstraat 9rood. Putten (wed. H van der), Damsteeg 2. Putten (j van der), werkman, Jan-Steenstraat 27. Putten (J van der), werkman, Koolsteeg 9. Putten (J van der), smid, Zuidpolderstraat 2. Putten (J D van der), metselaar, Koolsteeg 18. Putten (J H van der), schilder, Tuinstraat 9i>. Putten (L van der), draaier, Glasblazersstraat 18. Putten (M van der), Groote Houtstraat 144s.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 238