224 Reurhoff (J G), smid, Harmenjansweg 77. Reuther (A C), Kruisstraat 12. Reuvekamp (W K), werkman, Kinderkuissingel 16d. f Reijdon (1), Jansweg 13. Reijen (J van), custos van liet museum van kunstnijverheid, Bakenessergracht 32rood. Reijers (mej. P H), firma Buddingli Rcijers, in damesliandw., modeartikelen enz., Zijlstraat 97. Reijnders Jbz. (wed. A), metselaar en aannemer, firma Smits Reijnders, steenkoopers, Ged. Oude Gracht 24. Reijnders (A J H), Gedempte Oude Gracht 24. Reijnders (G), metselaar, Korte Lakenstraat 20. Reijnders (J), sigarenfabrikant en winkelier, KL Houtstraat 69. Reijnders (wed. J), Oude Raamstraat 20. Reijnders (M), metselaar, Oude Raamstraat 20. Reijnée (J), besteller van goederen op Ainstord., Linsckotenstr.12. f Reijnhardt (P W), reparateur van porselein, Smedestraat 20. Reijs (H), bloemistkneclit, Zoetestraat 22. .Reijsen (A P van), boekhouder, Houtmarkt 9. - Reijsen (J C van), timmerm. en aannemer, Spaarnwouderstr. 112. f Reijsen (J J van), huisschilder, Gierstraat 9. Reijsen (J J van), firma J. v. Reijsen Zoon, winkeliers in manufacturen, Gierstraat 9. Reijsen (J M van), kleerbleeker. Delftstraat 22. f Reijsen (L ÏP van), winkelier in koloniale waren, Jansweg 16. Reijsen (W van), commies bij de H. IJ. S. M., Anegang 48. f Rliee (H II van), reiziger in tabak, sigaren, koffie en thee, Groote Houtstraat 158. f Rhijn (M C van), firma M. C. van Rhijn Co., wijnhandelaars, Parklaan 26a. Ribbe (mevr. wed. TV" A), Wilhelminastraat 60. Richter (J), apothekersbediende, Amsterdamstraat 3a rood. Richters (A), winkelier in gruttersw., Spaarnwouderstraat 95. Ridder (A), timmerman, Oranjestraat 89. Ridder (A P), timmerman, Sophiastraat 18. Ridder (wed. B de), Koudenhorn 36c. Ridder (G A de), schildersknecht, Lange Lakenstraat 8. Ridder (J C dc), timmerman, Cornelissteeg 16. Ridder (M P de), apothekersknecht, Groot Heiligland 73. Ridder (P do), brievenbesteller, Kamperstraat 601. Ridder (wed. W do), Oranjeboomslaan 69. Ridder (wed. W de), Groot Heiligland 68.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 244