228 Roest (P), koopman, Wijde Geldeloozepad 45. Roest (W), werkman, Schachelstraat 35a. Roest (A van der), steendrukker, Linschotenstraat 20rood. Roest (H van der), opzichter, Oranjestraat 55. f Roggen (J P Graadt van), sckeepsgezagvoerder, KL Houtweg 9. Roldanus (mevr. wed. A J A), Zijlsingel 8h rood. Roling (G), winkelier in manufacturen en mode-artikelen, Groote Houtstraat 2. Rombout (P), koopman, Brouwersstraat 41. Romein, geb. Adding (wed. E G), De-Haasstraat 1. j- Romein Jz. (J), antiquair, makelaar in roerende goederen, Kruisweg 66. Römelingh (mej. C), Sophiastraat 4rood. ltömelingh (mej. J), Sophiastraat 4rood. Römelingh (G), Sophiastraat 2rood. Romeijn (C), aannemer, Leidschestraat 116. Romeijn (P), Lange Annastraat 11. Romp (D T), mr. stoelenmaker, 't Zakje 9. Romp (D W), Oranjeboomslaan 33c. Rompa (A), Noorder-Schoolsteeg 7. Rompelman (C), smid, Hondenstecg 22. Rompelman Jr. (C), Oranjestraat 61. Romijn (C), boomkweekersknecht, Kennemerstraat 6. Rond (J), koopman, Raamsteeg 17g. Roo (W de), concierge raadhuis, Groote Markt 2. Roo (W J de), wever, Burgwal 83i\ Roo van Aldorwerelt (mevr. wed. C J de), Florapark 20. Roobol (J), schilder, Ged. Kraaienhorstergracht 72. Roode (A van), landbouwer, Ged. Kraaienhorstergracht 80. Roode (C van), Warmoesstraat 5. j- Roode (J van), stalhouder, Zijlweg 71n. Roode (W van), werkman, Koolsteeg 27. Roodenburg (P C), Zijlstraat 8. Roodhard (J), koffiehuisbediende, Lange Wijngaardstraat 20. Roodkoff (W), barbier, Groot Heiligland 21. Roog (S), architect, Kampersingel 40. Rookmaaker Zoon (firma D W), apprêteurs van fijn tafelgoed, kantoor Frankestraat 27. j- Rookmaaker (J), boek- en kunsthandelaar en leesinrichting, Groote Houtstraat 11. Rookmaaker (niej. S C), Plein 32. Rookniaker, ükhuizen Co. (firma), Bakcncssergrackt 50.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 248