232 Rozenburg (dames Rutgers van), Wagenweg 46. Rozenhart (H), werkman, Voortingstraat 39. Rozenbart (J C), timmerman, Asterstraat 14. Rozenbart (wed. M), Verlengde Frans-Halsstraat 28rood. Rozenbart (P), bloemistknecbt, Meesterjoostenlaan Ia. Rozenhart (W), werkman, Wolstraat 10. Rozenhart (W), bloemistknecbt, Meesterjoostenlaan 3. Rozenbart (W), melkverkooper, Korte Poellaan 9. Rozijn (G L), koperslagersknecht, Heerensingel 43rood. f Ruffelse (W II), adj.-inspecteur II. IJ. S. M., Gr Houtstr. 169. Ruifrok (L), bode H IJ. S. M., Papentorenvest 30. Ruig (A de), Kousebandslaau 50. Ruigrok (B), mr. kuiper, Brouwersvaart 94. Ruigrok (B), melkverkooper, Zijlstraat 94. Ruigrok v. d. Werve (J), brugwachter, Friesche Varkenmarkt 1. Ruitman, geb. W C Meijlink (wed. W), Ged. Oude Gracht 35. Rumpt (A van), vernisbereider en winkelbediende, Turf markt 8rood. Rumpt (P van), winkelier en vernisbereider, Turfmarkt 8. Rupert (II F), Zijlsingel 81. Rupshard (R), Gasthuisstraat 5. Rusbach (J), werkman, Lcidsche Vaart 38m. Rusbach (W), werkman, Brouwersvaart 80r. Rusconi (J V), schoorsteenveger en rookverdrijver, Ridder straat 18 a. Russ (A), sigarenmaker, Ged. Voldersgracht 19c. Russ (J M), werkman, Ged. Voldersgracht 19. Russ (M), stadsaanplakker, Gasthuisstraat 14. Rustige (G), Gortt steeg 22. Rustige (J), aanspreker en lijkbezorger Haarlemsche Begra- feuisvereeniging, Breesteeg 4. Rustige (J), scheerder en haardsnijder, Gierstraat 62. Rutgers (A), ambtenaar bureau weg en werken H. IJ. S. M., Maerten-van-Heemskerkstraat 3rood Rutgers van Rozenburg (dames), Wagenweg 46. Rutsma (R), smid, Klein Heiligland 66c. Rutter (M C), tapster, Schachelstraat 10. Ruurda (J), wagenmaker, Jan-Steenstraat 16. f Ruijfrok (A J), koffiehuishouder, Lange Begijnestraat 10. Ruijfrok (wed. E), tapster, Papentorenvest 2. Ruijfrok (H), steendrukker, Sleutelstraat 6. Ruijfrok (L), smid, Harmenjansweg 57&.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 252