252 Smit (K), winkelier en koopman in brandstoffen, liaverdoppen en stroo, Lange Begijnestraat 24. Smit (K), bloemistknecht, Lange Poellaan 18b. Smit (K), smid, Scheep makersdijk 49rood. Smit (K), werkman, Tulpenstraat 22. Smit (P), metselaar, Schoterweg 15. Smit (P), koetsier, Kampersingel 60l. -J- Smit (P J), commies ter gemeente-secretarie, hoofdagent van verzekerings-maatschappijen, advert.-bureau, Alexanderstr. 4. Smit'' (P J), werkman, Raaks 7h. Smit (P W), Kruisstraat 34. Smit (W), werkman, Teylerstraat 4. Smit (W), werkman, Minnebroedersteeg 20. Smit (wed. W), winkelierster, Drappenierstraat 13. Smit (wed. W), Kennemerplein 10. Smit (W A), timmerman, Koksteeg 23. Smit (W E), porseleinkrammer, Nieuwe Groenmarkt 19. Smit (W E), kantoorbediende, Zuider-Buitenspaarne 54a. Smit (wed.), Korte Heerenstraat 14rood. Smith (C J), timmerman, Teylerstraat 7. Smith (D M), schoen- en laarzenmaker, Zaksteeg 4. Smith (mevr. wed. H P), Zijlsingel 4. Smits (A C), boekbinder, Palmstraat 1. Smits (mej. A C), Jansstraat 16. f Smits (A J W), commissionnair, Raamvest 1. Smits (A M), kamerbehanger, Schachelstraat 36. Smits, geb. Worst (wed. B), Kruisweg 64. Smits (B A), administrateur der sociëteit//Vereeniging", Korte Begijnestraat 16. Smits (C), Plein 3. Smits (mej. C) Jansstraat 32. T Smits (C J), lid van den raad, agent van de Tielsehe brandverzeke ringmaatschappij leerlooier en drijfriemenfabrikant, onder de firma A. Drost Zoon, Spaarne 13. Smits (D), timmerman, Burgwal 39b. Smits (mej. D H), Jansstraat 32. Smits (J), boekbinder en bode begrafenisfonds, Gedempte Yoldersgracht 18. Smits (J), Essenstraat 24h. Smits (J), gep. ambtenaar H. IJ. S. M., Damsteeg 8rood. Smits (J), voorslaander, Oranjeboomslaan 64. Smits (mej. J), Jansstraat 32.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 272