253 Smits CJz (J), Spaarne 15. Smits (J J), beëedigd klerk ter griffie der arrond. rechtbank, houder van een advert.-bureau, hoofdagent van //The Gres ham", levensverz.-maatschappij, Ged. Oude Gracht 121. Smits (M A J), wapenfabrikant, Sophiastraat 16. Smits (P), spekslager, Kruisweg 38. Smits (P), timmerman, Van-Marumstraat 50rood. t Smits (P), Nieuwe Groenmarkt 1. Smits (W), werkman, Koolstceg 19. Smits (W C), schilder, Yoortingstraat 28. Smits (W F), broodbakker, Barrevoetesteeg 6. Smits (W K), mr. brood- en koekbakker, üranjeboomslaan 162. Smits Reijndcrs, steenkoopers, Ged. Oude Gracht 24. t Smits (J v. d. Pavord), drogist, Kruisstraat 31. Smits, geb II. C. de Breuk (wed v. d. Pavord), Kruisweg 50. Smol (II), kleermaker, Groot Heiligland 7. Smoolenaars (J), kleerbleeker, Amsterdamscke Yaart 28. Smoolenaars (J J), metselaar, Bakenessergracht 32. Smorenburg (H), winkelier, Wolstraat 18. Smorenburg (H), winkelier in boter, kaas, eieren en vleesch- waren, Kleine Houtstraat 6. Smorenburg (P), boterhandelaar, Doelstraat 9. Smulders (A W), boekhouder, Zijlweg 87. Smulders (W), onderwijzer, Zijlweg 87. Smulders (W H), winkelier, Morinnesteeg 2. Snabilié (mevr. M J), Zuider-Buitenspaarne 74a. Snappenburg (J), Oranjestraat 99. t Snel (J van der), bloemkweeker, Wijde Geldeloozepad 1. Snel (wed. J van der), Parklaan Ia. Snel (mej. N van der), Raamsingel 8. Snellens (A), werkman, Lange Annastraat 16, Snellens (wed C J), Rustenburgerlaan 27b. Snellings (M .1), metselaar, Essenstraat 24g. T Sneltjes (J J), lid van den raad, mede-directeur der Haarl. brood- en meelfabr., firma Begemann Sneltjes, apothekers, Jansstraat 27. Sneltjes (mevr. wed. dr. A), Parklaan 73. t Snethlage (J M), pred. bij de Ned. Herv. gem., Kenaupark 28. Snoek (wed. A J), winkelierster, Gortesteeg 7. Snoek (H), werkman, Harmenjansweg 57j. Snoek (J), timmerman, Leidsche Vaart 28x. Snoek (R), bediende gouvernement, Korte Heerenstraat 1.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 273