256 Spook (T E), schoen- en laarzenmaker, Hoogstraat 12. Spoon (L), boekhandelaarsbediende, Riviervischmarkt 9. Spoor (P), metselaar, Burgwal 94c. Spoor (P E), winkelknecht, Lange Molensteeg 12e. Spoor (W), winkelier, Erankestraat 15. Spoory (T), Florapark 19. Sprée (J), Ripperdastraat 16. Sprée (mej. M K W), Ripperdastraat 16. j- Sprenger (A A), leeraar aan de gemeente-gymnastiek-, schenn en dansschool, eigenaar der Haarl. zwem- en badinrichting, Gasthuissingel 16. Sprengers (H M C), handelaar in leder, Kl. Houtstraat 24. Sprengers (M), kleermaker. Korte Hofstraat 15. Sprengers (N), smid, Oranjestraat 86. Springveld (J), bierbrouwersknecht, Zomervaart 2. Springveld (J), landbouwer, Essenstraat 9. Sprokkelenbnrg (H M), uitdrager, Yoortingstraat 59. f Spronk (F), gepcnsionneerd kapitein plaats, staf, Zuider- Buitenspaarne 76b. Spronk (II), werkman, Scheepmakersdijk 29. Spronk (H), koopman in aardappelen, Heerensingel 15. Spruit (G J), winkelier, Barrevoetesteeg 6a. Spruit (L), bloemkweeker, Brouwersstraat 44. Spruit (L J), hovenier en bloemkweeker, Yeldlaan 3. Spruit (T), Scheepmakersdijk 63. Spruitenburg (J), onderwijzeres, Kleine Houtstraat 53. Spruijt (J), melkverkooper, Erankestraat 24. f Spijk (D v. d. Most van), boter-en kaashandelaar, Anegang 12- Spijk (G van der Most van), koopman, Hooimarkt 18. Spijkerman (C), Korte Wolstraat 5. Spijkman (Th), bakker en gisthandelaar, Koksteeg 21. Staal (A), smid, Brouwersstraat 61. Staal (D L), boekhandelaar, Lange Begijnestraat 6. Staal (J), Papentoren vest 8. Staal (J J N), winkelier, Jan-Steenstraat 15. Staal (wed. J W), winkelierster, Brouwersvaart 32. Staal (P E), machine-bankwerker, Spaarnwouderstraat 55. Stabel (J), schoenmaker, Korte Dijk 3. Stad (C van der), mr. smid, Lange Annastraat 15. Stad (H van der), winkelbediende, Oranjestraat 54. Stad (J van der), Korte Annastraat 1. f Stad (P van der), poelier, Kleine Houtstraat 136.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 276