265 Stijlen (J van der), firma gez. Van der Stijlen, winkeliersters in mode-artikelen, Anegang Ia. Stijlen (firma wed. P van der), in manufacturen, Ged. Raamgr. -16. f Stijlen (P van der), Nieuwe Gracht 51. Stijlen (W van der), firma gez. Van der Stijlen, winkeliersters in mode-artikelen, Auegang Ia. f Styrum (jhr. mr. P W van), advocaat en procureur, Zijlstr. 59. Styrum (douairière P W baron van), Nieuwe Gracht 9. f Suermondt (C T), Kennemerplein 5. Suiskens (E), Gasthuisvest 15. Suiskens (J D), Gasthuisvest 15. Suman (L), schippersknecht, Burgwal 55c. Sunnotel (wed. J P), Nieuwe Groenmarkt 23. Surendonk (G), aannemer en timmerman, Ged. Raamgracht 73. Surendonk wed. H), expeditie op Amsterdam, KI. Heiligland 30. Surendonk (J), expediteur op Amsterdam, Koudenhorn 76. Surendonk (wed.), Prankestraat 20. Surie (mej. A G S), Kenaupark 16. Sutherland, (mevr. wed. D C W), Jansstraat 19. Suijlichem (P van), koetsier, Heerenlaan 31. Swaalf (C J), goud- en zilversmid, Lange Lakenstraat 27. Swaan (A P), Kenaupark 3 Swaanswijk (A), koopman, Lange Vlamingstraat 7. Swaanswijk (C), horlogemaker, Jansstraat 18. Swaanswijk (C), Kerkstraat 20. Swaanswijk (E), wever, Papentorenvest 26rood Swaanswijk (E), Gedempte Kraaienhorstergracht 31g. Swaanswijk (II), onderwijzer, Molenpad 13a. Swaanswijk (J), bakkersknecht, Linschot.enstraat 32. Swaanswijk (J), timmerman, Oranjestraat 20. Swaanswijk (wed. J), winkelierster in maudewerk en vogel kooien, Jacobijnestraat 23 Swaanswijk (P) winkelier, Zuidpolderstraat 71. Swaarberg (mej. J E), Magdalenastraat 16 i. T Swaarberg (J II), mr. broodbakker, Oude Groenmarkt 22. Swaen (A E H), onderwijzer in de Engelsche taal, Nieuwe Gracht 36. Swaen (C), bakkersknecht, Koudenhorn 16rood. t Swaen (H A P), controleur der maatschappij van verzekering op het leven, //vennootschap Nederland", te Amsterdam, Nieuwe Gracht 36. Swart (E), steendrukker, Gr. Heiligland 26rood.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 285