26S Torpoorten (A W), mr. brood- en banketbakker, Breesteeg 5. Terpoorten (C A), schoenmaker, Ged. Kraaienhorstergr. 31-11. Terpoorten (G J), metselaar, Amsterdamstraat, straat A 14. Terpoorten (J G), koster der R. K. kerk en aanspreker, Anthoniestraat 30. Terpoorten (J J), huisschilder, Baljuwslaan 26. Terpoorten (N J), koopman, Korte Begijnestraat 22. Tersmitten (A), schilder, Banncsteeg 5a. Tersmitten (B), schoenmaker, Raamstraat 18. Tersmitten (J), winkelier, koper- en blikslager, Gr. Houtstr. 61. Terstal (J), werkman, Rozenpriëelstraat 19. Terstal (R), werkman, Houtmarkt 11d. Terstraaten (S J II), winkelier, Lange Lakenstraat 13. Tesselaar (K), melkverkooper, Bakkerstraat 22a. Teunis (P 11), hovenier, Kampersingel 60b. f Teunisse (H J), aanspreker, Gierstraat 62. Teunisse (J G), boekbinder, Gasthuisstraat 20. Teunisse (J H), beëedigd klerk op het hypotheekkantoor, Gierstraat 62. Teunissen (A A), corrector der Haarlemscke Courant, Lange Lakenstraat 33rood. Teunissen (A A), werkman, Hondensteeg 18. Teunissen, geb. Verrijk (wed. P), Botermarkt 9b. Teunissen (P J), schilder en glazenmaker, Sophiastraat 33. Teunissen (W J), Jansstraat 72. Thamer (wed. C), opzichtster hofje van Staats, Jansweg 39. Theijs (P), kleermaker, Korte Wijngaardstraat 12. f Theijs (Joh. C), winkelier in schoenen en laarzen, firma wed. Theijs, Anegang 28. f Thiel (mr. A J van), advocaat en procureur, Ged. Oude Gracht 14. Thiel (H F van), firma H. F. van Thiel Zoon, vernisfabri- kanten, Spaarne 76. Thiel (H S C van), Ripperdapark 3. Thiel Jr. (J W van), loodgieter, Leidschestraat 149. Thiel (M van), Kleine Houtstraat 16. ■f Thiel (P van), firma H. F. van Thiel Zoon, vernisfabrikanten, Bakenessergracht 43. f Thiel (S P van), banketbakker, Oude Groenmarkt 6. Thieman (B), winkelier in manufacturen en parapluies, Koningstraat 8. f Thieman (B J P), winkelier in manufacturen, Warmoesstr. 3D. f Thierry dc Bije (mr. J G), Frans-Halsstraat 25.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 288