Veenstra (mej. J), Dreef 20. Veenstra (mej. M), Dreef 20. f Veer (A de), Kennemerplein 2. f Veer (T de), Frans-Halsplein 3. Veer (M van der), wollennaaister, Jacobij nestraat 1. f Veer (W van der), brooddepöthouder, Jaeobijnestraat 1. Veeren (mej. A S), Raaks 17. Veeren, geb. Thorbecke (mevr. wed. B), Ged. Oude Gracht 07 Veering (A J), Gedempte Kraaienhorstergracht 22b. Veering (J A), werkman, Glasblazersstraat 10. Veering (J A), wever, Kenaustraat 8b. Veering (wed.), Lange Hcerenstraat 26. Vegelin van Claerbergen (mevr. L A), Kleine Houtweg 37 Veggelen (G van), naaister, Groot Heiligland 53. Veggelen (G H van), Oude Weg 25. Veggelen (J van), smid, Oranjeboomslaan 88. Vegter (G J), werkman, Anthoniestraat 50. Velde, geb. Ened (wed. F H W van de), Korte Spaarne 25. Velde (D van der), winkelhouder van //Eigen Hulp", Kleine Houtstraat 10. Velde Co. (van Asperen van der), boekdrukkers, Spaarne 3. Velde, geb. van Aken (wed. P A van Asperen van der) Schachelstraat 9rood. Velden (H S), timmerman, Maarten-Spiesstraat 22. Velden (J), timmerman, Oranjestraat 119. Velden (D van), brooddepöthouder, Kruisweg 37. f Velden (A van der), mr. zadelmaker, Oude Groenmarkt 8. Veldheer (wed. J), Klein Heiligland 79. Veldheer (wed. J J), winkelierster in kindergoederen, Groote Houtstraat 6. f Veldheer (J W), huis- en decoratieschilder, Gedempte Oude Gracht 41. Veldhoven (J W), Rozenstraat 57. Veldhoven (J E van), winkelier, Zuidpolderstraat 41. Veldhuis (wed. D), Frankestraat 30. t Veldhuizen (H J), koopman en winkelier, Turfmarkt 34. Veldhuijsen (A J van), letterzetter, Kerkstraat 3. t Veldhuijsen (A L van), mr. smid en winkelier, Gierstraat 73. Veldhuijsen Jr (A L van), mr. huis- en kachelsmid, Gierstraat74. f Veldhuijsen (J H van), bierhandelaar en lijkbezorger, Waaigatl. Veldhuijsen (L van), aanspreker der Haarl. begrafenisvereeni- ging, Lange Wijngaardstraat 18.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 299