limn- ii liiliiliiliehi Blniuuidel, Wijnen en Minerale Wateren. Hoofddépot der Ileijneken's Bierbrouwerij-Maatschappij KLEINE HOUTSTRAAT No. 7. 9 Baar (B J v.),bakkersknecht, Linschotenstraat 32. Baars (A), werkman, Dubbele Buurt 30. Baars (A), letterzetter, Tuinstraat 1h. Baars (J), sigarenmaker, Scheepmakersdijk 47. Baars (J), smid, Korte Doelstraat 2b. Baars (wed. J), Tuinstraat 1h. f Baars (B J van), meubelfabrikant, Jacobijnestraat 7. Baarslag (wed.), Botermarkt 9c. Baarts, geb. de Weeger (mevr. wed. J D), Jansweg 6. Baas (C W), blikslager,-Lange Heerenstraat 29rood. Baas (D), metselaar, Ilagestraat 39. Baas (B), steenbouwer, Leidscbestraat 53. Baas Az. (R), directeur der alg. N.-H. verzekeringsm. tot uitkeering bij overlijden, Briescne Varkenmarkt 18. Baas Co. (R), kooplieden in kuisk. artikelen van metaal, Briescbe Varkenmarkt 18. Baaten (H), opperman, Leidscke Vaart 38h. f Baaten (J H), manufacturier, Groote Houtstraat 40. Bac (W A), metselaar, Leidscbestraat 77. Bacliiene (J H), kapitein der infanterie, Groote Houtstraat 90. Backmann (W J), mr. scboenmaker, Burgwal 1. Backers (B), Klein Heiligland 89. Baggerman (C), timmerman, Lange Annastraat 21. Baggerman (J C), winkelier in groenten, Lange-Annastraat 21. f Baggerman (P), bandelaar in binnen- en buitenlandscbe bieren en wijnen, Kleine Houtstraat 7. te AMSTERDAM. Bable (C II), winkelier, Gasthuisstraat 48. Bahle (C J), kajitoorbediende, Gasthuisstraat 48. f Bak (H T), manufacturier, Groote Houtstraat 72. Bak Jr. (H T), manufacturier, Groote Houtstraat 72.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 29