BOO]0YëHAPPËÏ^ G. V E L T H H IJ S E IV, te Haarlem. 280 Veldkamp (S), steendrukker, Burgwal Slrood. Veldt (wed. A van der), Groote Houtstraat 160. Veldt (G van der), aardwerker, Gasthuislaan 26. Veldt (G J van der), bierbottelaarskneeht, Meesterjoostenlaan 10 Veldt (J van der), aardwerker, Kousebandslaan 4i\ Veldt (mej. M van der), Kleine Houtstraat 93. Veldt (N van der), melkverkooper, Lange Lakenstraat 22. Veldt (wed. P van der), naaister, Lange Raamstraat 5. Veldt (S van der), bloemistknecht, Kinderhuisstraat 11a. Veldwijk (C), metselaar, Amsterdamstraat, straat B 18. Vellekamp (H E), hovenier en bloemkweeker, Molenpad 3. Velleman (A L), koopman in lompen en metalen, Lange Raamstraat 30. Volsen (A H P van), firma gebr. Van Velsen, bloemisten en groothandelaars, Wagenweg 5. Velsen (E van), spoorwegwerker, Zijlweg 17. f Velsen Pz. (E van), bloemist, Leidscbe Vaart 8. f Velsen (P A van), firma gebr. Van Velsen, bloemisten en groothandelaars, Wagenweg 5. Velsen (T B W van), boekhouder, Oranjeboomslaan 170. f Velsen Wiersma (S G van), Kleine Houtweg 73d. Velthuijs (R), tuinman, Twijnderslaan 19. Veltkuijsen (G), leeraar bij de gem. der Zevendedags-Baptisten, redacteur en uitgever van het maandblad "De Boodschapper", Donkere Spaarne 12. Maandblad in dienst van den Heer Jezus, uitgegeven door Oplage 2000 Exemplaren. ABONNEMENTSPRIJS éé;i Gulden vijftig' Cents per jaar, franco per post. Bureel: Donkere Spaarne 12. Veltkuijsen (Joh), mr. huis- en kachelsmid, Antlioniestraat 9 en 3. f Veltkuijsen (S), machinale roggebrood bakker, Spaarnwouder- straat 39. Veltkuijsen (C J van), huis- en rijtuigschilder, Kerkstraat 22.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 300