290 "Vloten (H K van), fabrikant, Anegang 31. Fabriek: Noo Buitenspaarne, Vcerpolder 7. Vloten, geb. van Gennep (mevr. wed. dr. J van), Florapal f Vloten (W A van), Hooimarkt 8. Vlug (G), timmerman, Leidsche Vaart 28h. Vlugt (B van der), landbouwer, Sckalkwijkerstraat 11a. f Vlugt (J van der), Zijlvest 15. Vlugt (mej. M J van der), Gedempte Oude Gracht 16. Vlugt (W van der), landbouwer. Schalkwijkerstraat 11a. Vlijmen (A van), wagenmaker, Heerenlaan 6. Vocht (H W), werkman, Delftstraat 17. ■j" Voet (E), firma W. Voet Zonen, goud- en zilversmi Anegang 15. f Voet (J), horloger en winkelier in gouden en zilveren we: Groote Houtstraat 165. Voet (P), firma W. Voet Zonen, goud- en zilversmc Kampersingel 46rood. Voet (P W), bloemist, Anegang 15. Voet (W), kruideniersbediende, Linschotenstraat 28. f Voet (W H), sigarenhandelaar, Kruisstraat 39. Voetberg (J), timmerman, Amsterdamstraat, straat A 25 Voetelink (C), koperslager, Krom 27d. Voetelink (C H), agent van ^politie, Delftstraat lOrood. Voetelink (D), boekbinder, Koralensteeg 6rood. Voetelink (II), concierge van Teylers stichting, Spaarne 16] t Vogel (H P M A), werkt, ingenieur H. IJ. S.M., Kennemerp f Vogel (P), winkelier, Sophiastraat 1. Vogel (J de), melkverkooper, Oranjestraat 78. Vogel (J de), scheepstimmerman, Veerpolder 15. f Vogel (mr. W E de), Sophiastraat 21. Vogelpoel (H P), stoomzager, Zuider-Buitenspaarne 52. V Heerenvest 136 en 138. kstraat 8. Vogels (A C), Kruisweg 19. Vogels (mej. A M), Smedestraat 5. Vogels (H), smid, Harmenjansweg 57a. Vogels (L), smid, Lombardsteeg 4. f Vogelsang (A C Ph), mil. apotheker le klasse, Wilhelminasti Vogelsang (J), schoenmaker, Oranjeboomslaan 140b. Vogelzang (wed. J), in borstelwerk en matten, Lange H gaardstraat 22. meubelmaker en magazijnhouder van ai

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 310