f Vonk (D), landmeter bij het kadaster, Erans-Halsstraat 15. Vonk (G G), uitgever, Kruisstraat 43. 291 Volbregt (M), Sopliiastraat 3. Volkers (D J), ketelmakersbaas, Veerpolder 1. Volkers Jr. (D J), draaier, Esschilderstraat 15. Vollaerts (A M), winkelier, Smedestraat 17. Vollmer (C), Korte Dijk 15. Vonk (II J), Hazepaterslaan 4. Vons (A L), schoenmaker, Rozenstraat 51u. Vooges (A), werkman, Wester-Boogaardstraat 7. Vooges (C), tuinman, Korte Margarethastraat 3. Vooges (G P), timmerman, ïurfsteeg 5. Vooges (J), werkman, Tulpenstraat 17n. Vooges (W C), kaaskoopersknecht, llarmenjansweg 57c. Vooges (W C), kopergieter, Glasblazersstraat 8. f Voorbeijtol Cannenburg (W), Kamperlaan 9. Voorbrood (A C), in groenten, Zaksteeg 4c. Voordendag (A), gruttersknecht, Jan-Steenstraat 22. Voordenliaak (J), ketelsmid, Lange Annastraat 32. Voordenliaak (J), werkman, Gedempte Raamgracht 49. Voordouw (wed. R), Hoorder-Schoolsteeg 13. Voorham (G), kruidenier, Anthoniestraat 59. f Voorn (G), mr. brood- en koekbakker, Anthoniestraat 52. Voort (A van der), Stationsplein 8rood. f Voort Aszn. (A van der), leeraar aan het gymnasium en H. B. S. met öjarigen cursus, Statenbolwerk 26. Voort (wed. C C van der), winkelierster in handschoenen, Groote Houtstraat 49. Voort (H van der), werkman, Amsterdamstraat 3q. Voort (wed. II van der), winkelierster, Waaigat 7. Voort (J A van der), binnenvader Geref. weeshuis, Groot Heiligland 70. Voort (L van der), melkverkooper, Lange Wijngaardstraat 15. f Voorting (A), stalhouder en vrachtrijder, Gasthuissingel 2. Voorting (J G), stalhouder, Gasthuissingel 2. Voorting (P), stalhouder, Wagenmakerslaan 2. t Voorting (W), landbouwer, Rozenstraat 25. Vorage (M J H), Zijlsingel 8 o. Vork (J), Koolsteeg 10. Vorst (K van der), werkman, Koralensteeg 2. Vorsterman van Óijen (mej. L G), Spaarne 7. t Vorstius (T T L), Jansweg 52.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 311