294 Vries (F J de), geagreëerde bij Haarlem buitengemeenten, Nieuwe Groenmarkt 1. f Vries (G de), winkelier, koper- en blikslager en kopergieter, Riviervischmarkt 1. Vries (G de), pakhuisknecht, Rozemarijnstraat 12. Vries (G M de), smid, Heerensingel 61. Vries (G Roozeboom de), Wolstraat 8rood. Vries (H de), meubebnaker, Papentoren vest 50. Vries (H de), wagenmaker, Zuidpolderstraat 25. Vries (H de), werkman, Zuidpolderstraat 68. Vries (mevr. wed. II de), Raam vest 41rood. Vries (mej. H H de), Nieuwe Gracht 44. Vries (i de), agent van politie le klasse, Groote Markt 17. Vries (I M de), steendrukker, Korte Jansstraat 8. Vries (J de), landbouwer en vleesehhouwer, Burgwal 69. Vries (J de), metselaar, Jan-Steenstraat 13. Vries (J de), Ridderstraat 15. Vries (J de), koopman in fruit, Korte Begijnestraat 22. Vries (J de), spoorwegwaohter, Korte Lakenstraat 28b. Vries (J de), steenhouwer, Drappenierstraat 4. Vries (J de), kleermaker, Gasthuisstraat 15. Vries (Jb de), koopman, Minnebroedersteeg 28a. f Vries (J o de), prea. bij de vereenigde Doopsgezinde gemeente, Ged. Oude Gracht 87- Vries (J A de), wink, in glas-en aardewerk, KL Heiligland 53. Vries (wed. J H de), handelaarster in oude boeken, Kleine Houtstraat 61. Vries (J P de), kleerbleeker, Scheepinakersdijk 23. Vries (J Roozeboom de), Wolstraat 8rood. Vries Jr. (J Roozeboom de), werkman, Lange Lakenstraat 29. Vries (L de), timmerman, Kousebandslaan 4h. f Vries (M de), tapper, Tulpenstraat 31. Vries (M de), koopman, Lange Begijnestraat 34. Vries (wed. M de), koopvrouw in lompen, Minnebroederst. 28a. Vries (N Roozeboom cte), Ged. Raamgracht 4. f Vries (S I de), winkelier in goud en zilver. Gr. Houtstraat 65. Vries (S S de), gep. O.-I. ambtenaar, Zijlsingel 8r. Vries (T de), werkman, Drappenierstraat 4. Vries (wed. T de), Kerkhofstraat 6b. Vries (W de), huisbediende, Groote Houtstraat 144cc. Vries (W T de), landbouwer en tapper, Oude Weg 43.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 314