w. 296 Waag (E van der), horlogemaker, Brouwersstraat 59. Waage (J), onderwijzer, Brouwersstraat 9. Waal (D de), rietdekker, Heerenlaan 26. f Waal (P de), fabrikant van suikerwerken enz., Kl. Houtstr. 112. Waal Malelijt (de). (Zie Malefijt.) Waalewijn (C), meubelmaker, Luitensteeg 19. Waalewijn (C), opzichter Wijnbergshofje en goudsmid, Barre- voetesteeg 4. Waalewijn (C), tafelbediende, Gedempte Oude Gracht 142. Waalewijn Jr. (C), timmerman, Raaks 24b. Waalewijn (C J), kleermaker, Lange Begijnestraat 30. Waalewijn (H), kleermaker, Lange Begijnestraat 30. Waalewijn (H G), laarzenmaker, Barrevoetesteeg 16rood. Waalewijn (H N), photograaf, Zoetestraat 8. Waalewijn (mevr. wed. N), Kenaupark 1. Waalewijn (W E C), mr. kleermaker, Ged. Voldersgr. 39ro od. Waals (A van der), kopergieter, Heerensingel 55rood. Waals (I C van der), schoen-en laarzenmaker, Tulpenstraat 8. Waals (J D van der), metaaldraaier, Molensteeg 24. Waals (J H van der), ijzergieter, Brouwersstraat 43b. Waals (W II van der), bankwerker, Heerensingel 55rood. Waalwijk (A van), lettergieter, Koudenhorn 58. f Waaning (J J), winkelier in meubelen, Doelstraat 21. Waaning (W), winkelierster, Doelstraat 13. Waard (H van), melkverkooper, Spaarnwouderstraat 116. Waard (J van), koopm. in groenten en fruit, Klein Heiligland 67. Waard (J van), plantsoen wachter, Rolhuizen 18. Waard (P T van), bleekersknecht, Delftstraat 35. Waard (R van), mr. kleermaker en winkelier, Gierstraat 51. Waard (R van), boekbinder, Essenstraat 24b. Waard (R van), winkelier in groenten, Klein Heiligland 67. Waardenburg (J), koffiehuisbediende, Brouwersstraat 94. Waars (J), stadswerkman, Luitensteeg 3. Waasdorp (H), metselaar, Rozenpriƫelstraat 51. Waert (D van), schilder, Nieuwe-Kerksplein 7rood. Wafelbakker (C), Leidsche Vaart 10. Wagemaker (C G), kok, Gedempte Oude Gracht 118. Wagemaker (L), pakhuisknecht, Asterstraat 13. Wagemaker (P), timmerman, Maarten-Spiesstraat llrood. Wagenaar (A), melkverkooper, Paarlaarsteeg 10.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 316