297 Wageningen (J van), Raamvest 51. Wagner (C F D), muziekonderwijzer en leverancier van muziek voor partijen, Raaks 7a. Wagner (O N), muziekonderwijzer en leverancier van muziek voor partijen, Raaks 7a. f Wagner (J J), hotel-, café- en restauratiehouder, Kruisweg 36. Wagner (J K L), gep. muzikant, Delftstraat 24. Wagtendonk (mevr. wed. van), Nieuwe Gracht 17. Wakker (mej. G), Groote Houtstraat 97. Wakker (II), boekhouder, Korte Spaarne 17. Wakker (mej. J E), Korte Spaarne 17. f Wakker (J commissionnair in effecten, Wagenweg 42. Wal (J ter), Linschotenstraat 16rood. f Wal (A van der), stalhouder, Smedestraat 32. Wal (C van der), behanger, Korte Vlamingstraat 4. Wal (mej. E van der), Koningstraat 33. Wal (E van der), bloemistknecht, Wijde Geldeloozepad 50. Wal (H van der), koetsier, Rozenstraat 7. Wal (H van der), stoelenmatter, Kerkhofstraat 6e. Wal (J van der), kleermaker, Wijde Geldeloozepad 50. f Wal (W G van der), luit. paardenarts 2e kl., Ripperdapark 4. Wal (Z W van der), kleermaker, Ged. Voldersgracht 31. Walchren (O J van), ambtenaar ter secretarie te Bloemendaal, Florapark 30. f Walchren (mr. S J A van), president der arr.-rechtbank, Florapark 30. Walchren (mr. S J H van), advocaat en procureur, Groote Markt 1. Waleveld (C G), stoelenmatter, De-Witstraat 33b. Walig (wed. B), koopvr. in manufacturen, Drappenierstraat 9. f Walig (E), winkelier in gemaakte kleederen, L. Veerstraat 35. Walig (J), koopman in lompen, Lange Raamstraat 18. Walig (wed. J), Wijde Appelaarsteeg 3. Waljaard (J), bakkersknecht, Lange Heerenstraat 38. Waljaard (wed. P), Barrevoetesteeg 7b. Waljaard (wed. P J), Ursulasteeg 18. Walker (B H L E), kamerbehanger, Lange Molensteeg 20rood. Walkotter (wed.), Kerkhofstraat 7. Wallach (wed. B), Essenstraat 27. Wallbrink (J F), deurwaarder bij de rechtbank en le luitenant kwartiermeester bij de schutterij, Gedempte Voldersgracht 14. Wallbrink (W J), stukadoor, Oranjestraat 32.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 317