300 ■f Weel (mr. J de Clercq van), lid van den gemeenteraad en rechter in de arr.-rechtbank, Kenaupark 23. Weel (wed. van), winkelierster, Wolstraat 14. Weeren (W van), metselaar, Heerensingel 37c. Weers (wed. C), j Gierstraat 55. Weerts (J C A), secretaris van Haarlemmerliede en Spaarn- woudc, Warmoesstraat 33. Wees (J van), bloemistknecbt, Tulpenstraat 35. Wees (J van), werkman, Kennemerstraat 12. Wees (J C van), tapper, Korte Wijngaardstraat 14. Weesman (J H), schipper, Groot Heiligland 71. Weetering (G van de), lettergieter, Nieuwe-Kerksplein 26. Weetering (P van de), timmerman, Delftstraat 16. Weeteringh Jr. (G van de), lithograaf, Nieuwe-Kerksplein 26. Weeveringh (S M en J), winkeliersters in tapisseriën, Warmoesstraat 14. Weezendonk (C), Wijde Appelaarsteeg 3c. W eezenaar (H), bloemkweeker, V erlengde Prans-Halsstr. lörood. Weezenbeek (P A), werkman, Hondensteeg 13. Wegson (A), werkman, Campbuijsstraat 17. Wehrlé (A), agent van politie, Ged. Kraaienhorstergracht 18. Webrlé (A), wollennaaister, Korte Margarethastraat 10. Wehrlé (wed. A), baker, Korte Margarethastraat 10. Weide (J C P), kleermaker, Zuider-Buitenspaarne 23. Weiden (A van der), slagersknecht, Haaks 7j. j- Weiden (H van der), winkelier en koopman, Groote Houtstr. 133. f Weiden Jz. (L van der), winkelier en koopman, Zijlstraat 42. Weidner, geb. Sa vrij (wed. P W), Leidsclie Vaart 6. -j- Weidner (W B), toonkunstenaar,. Kruisstraat 9. Weiland (A), werkman, Boerensteeg 16. Weiland (J N), machine-bankwerker, Lange Raamstraat 7. Weill (N), bontwerker en winkelier in damesconfectie, fransche corsetten en lingeries, Barteljorisstraat 26 en 28. Weinsberg (wed. J van), werkvrouw, Magdalenastraat 2. Weiss (E), predikant bij de Broedergemeente, Parklaan 32. Weiz (mevr. wed.), Groote Markt 3. Wel (H T van), sigarenmaker, Korte Zijlstraat 13. Wel (J P van), bakker, Krom 27c. Wel, geb. G Rietvink (wed. van), Wijde Appelaarsteeg 11d. Wel (G van der), werkman, Hondensteeg 16. Wel (W van der), smid, Antboniestraat 43. Welboren (N), bleekerskneeht, Meesterlottelaan 29.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 320