308 Wilhelmus (C), timmerman, Leidschc Vaart 28ir. Wilhelmus (G), smid, Linschotenstraat 22rood. Wilhelmus (G), meubelmaker, Voortingstraat 14. f Wilk (L van der), hoofd der bijz. meisjesschool, Jacobijnestr 28. Wilkens, gel). Mulder (wed. C E), Sophiastraat 33. Wilkes (J), koopman, Groote Houtstraat 141b. Wilkes (P), werkman, Doelstraat 10. Wille (G 11), smid, Glasblazersstraat 7. Willebord (J), werkvrouw, Korte Hofstraat 1. Willebord (J), aardwerker, Rozenpriëelstraat G8. Willehrands (W J), winkelier in aardappelen en groenten, Klein Heiligland 48. Willekes Macdonald. (Zie Macdonald.) Willems (J), notaris, Oude ^Groenmarkt 20. j- Willemse (A J M), maj. dor arlill.N.-I.leger,Scliotersingell29. Willemse (C), hloemistkneoht, Zijdhaanslaan 1. Willemse (C), petroleumventer en winkelier, Nieuw Heiligl. 8. Willemse (mej. C), Groot Heiligland 44b. Willemse (H), werkman, .Tansweg 15. Willemse (P), hovenier, Veldlaan 13. Willemse (W), koetsier, Schapenplein 4. •j- Willemse Jr. (W), koffiehuishouder, Zij]weg Ia. Willemse (wed. W), Spaarnwouderstraat ISOrood. Willemse (W M), schoenmaker, Spaarnwouderstraat 130rood. Willemsen (M), werkman, Korte Lakenstraat 1. Willers (A), Prankestraat 45rood. Willigen (mevr. wed. dr. A van der), Parklaan 2. Willigen, geb. van der Heil (mevr. wed. dr. V SM van der), Zijlstraat 64. Wiliigenburg (wed. T van), werkvrouw, Lange Annastr. 31 d. Willmer (H), koopman in houtwaren, Korte Begijnestraat 29. Wils (A), Spaarnwouderstraat 154. Wils Az. (A), hovenier, Spaarnwouderstraat 93a. Wils (J), timmerman, Lange Boogaardstraat 9. Wilshaus (A), stalhoudersknecht, Korte Begijnestraat 26. W inckel, geb. de Roy van Zuidewijn (mevr. wed. E), Sophiastr. 12. Winckenbach (G), timmerman, Brouwersstraat 2e. Wind (K), metselaar, Korte Zijlstraat 4. Windt (J), timmerman, Raamsteeg 22. Wingender (L), Korte Spaarne 7. Wink (W), zeeman, Maarten-Spiesstraat 17rood. Winkel (JJ), Kleine Houtweg 29a.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 328