f Worst (J J), Kruisweg 64. Wort (J van), Brouwersvaart 132. Wort (wed. J W van), waschvrouw en strijkster, Boerenst. 7. Wort (P van), workman, Leidsclie Vaart 28 o. Wort (W C van), werkman, Damsteeg 5. Wouda (P), werkman, Ossehoofdsteeg 3. Woudenborg (J), Ripperdasteeg 6d. Woudenberg (J), werkman, Krom 18. Wout (H van 't), firma Verhagen Van't Wout, aannemers, Heerensingel 5. Wouters (J), winkelier in" kruidenierswaren, KL Houtstraat 71. Woutman (mej. P M F), Barteljorisstraat 8. Wragge (H), stalhouder, Kennemerplein 24a. Wragge (J), stukadoor, Korte- Houtstraat 10. f Wreesman (Joh H), Kruisweg 63. Wubbe (H I), landbouwer, stalhouder en koopman, Molensteeg 29 en 31. Wubbenhorst (mevr. wed. F B), Wagenweg 32. Wuister (G), onderwijzer, Zijlstraat 94. Wulff (J), chemische wasch-inrichting, stoomververij en druk kerij, Groote Houtstraat 86. Wullink (H J), geweermaker, Lange Molensteeg 54. Wullink, geb. Bremer (J G), winkelierster in garen band en manufacturen, Lange Molensteeg 24. Wunnik (G van), werkman, Ged. Kraaienhorstergracht ölrood. Wunnik (PJvan), stalhoudersknecht,Spaarnwouderstr. 27rood. Wusten (wed. H van der), Klein Heiligland 9. Wijbenga (A), inspecteur van politie, Kleine Houtstraat 73. Wijbenga (H W), kantoorbediende, Gierstraat 47rood. Wijdeman (A F), kleermaker, Anthoniestraat 67. Wijdeman (wed. B)-, Spaarne 38. Wijdeman (H B), zadelmaker en winkelier, Anthoniestraat 40. Wijdeman (Joh), mr. kleermaker, Burgwal lOOrood. Wijden (F van der), wagenmaker, Burgwal 55n. Wijdom (A), bode van 't Haarl. ziekenfonds, Boerensteeg 1g. Wijdom (A), behanger, Korte Lakenstraat 12. Wijdoogen (mej. A C), Kruisweg 47. Wijdoogen (G A C), oppasser, Gierstraat 59. Wijdoogen Jr. (G A C), beambte aan het belastingkantoor, Gierstraat 59. Wijers (C B), timmerman, Leidschestraat 34. Wijers (H), werkman, Houtmarkt 29d.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 331