312 Wijk (wed. A J van), Raamvest 45. Wijk (J van), sigarenmaker, Tulpenstraat 5. Wijk (J van), koopman, Lange Raamstraat 9. Wijk (J A van), agent, Scliaehelstraat 13. Wijk (J H van), wijnhandelaar, Schotersingel 57. Wijk, geb. Foreman (mevr. S H Gerth van), Leidsche Vaart 74. Wijker (A), werkman, Amsterdamstraat 3v. f Wijkhuizen (A), koopman in groenten, fruit en aardappelen, Frankestraat 8. Wijkhuizen (A), werkman, Minnebroedersteeg 15. Wijkhuizen (A), koopman in groenten, Van-Marumstraat 29. Wijkhuizen (A), werkman, Essenstraat 24f. Wijkhuizen (D), winkelier in groenten, Groenendaalsteeg 16. Wijkhuizen (D), koopman in groenten, Nobelstraat 27. Wijkhuizen (D), Gierstraat 35rood. Wijkhuizen Jr. (1)), koopman in groenten, Groenendaalst. 14. Wijkhuizen (wed. D), koopvrouw in groenten, De-Haasstraat 2. Wijkhuizen (G J), steenhouwer, Beeksteeg 2. Wijkhuizen (J), werkman, Oranjeboomslaan 98. Wijkhuizen (J), winkelier en handelaar in vogels, Lepelstraat 1. Wijkhuizen (J), pakhuisknecht, Essenstraat 24l. Wijkhuizen (J), winkelier in groenten, Vogelkoopsteeg 13. Wijkhuizen (J), winkelier in fruit en groenten, Koningstraat 1. Wijkhuizen (J), tapijtklopper en transporteerder van pianino's, Jacobstraat 7. f IVijkhuizen (J D), kruidenier, Kruisweg 21. 11 ijkhuizen (N), strijkster, Bakkerstraat 39. Wijkhuizen (P), Begijnhof 19 Wijkhuizen (P), winkelier, Kruisweg 21. Wijkhuizen (P D), gevangenbewaarder, Rozemarijnstraat 4. Wijkhuizen (W), werkman, Essenstraat 24i\ IVijkhuizen (W), huisschilder, aanspreker en marktmeester, Nieuwe-Kerksplein 12. Wijkhuizen (W), bakkersknecht, Groote Houtstraat 144p. Wijkhuizen (W C), koopman in groenten, Rozenlaantje 10. Wijnands (A), stalknecht, Oostvest 42e. Wijnands, geb. Idsinga (mevr. wed. A), Kleine Houtstraat 1. H ijnands (C), paardenslachter. Dubbele Buurt 78. Wijnands (O), blikslager, Klein Heiligland 80. Wijnands (II), werkman, Korte Hecrenvest 5. Wijnands (H F), borstelfabrikaiit en winkel., Riviervischm. 17' Wijnands (J), werkman, Leliestraat 15b.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 332