31G Zon (A Vos van), kantoorbediende, Schaehelstraat 1G. Zon (mej. E Vos van), Klein Heiligland 5Srood. Zon (P Vos van), bovenier, Lange Hccrenstraat 14. Zondervan (P), wagenmaker, Jan-Steenstraat 10. Zonneveld (A), Margaretkastraat 22. Zonneveld (A), aard werker, Leidsckestraat 21. Zonneveld (C), bloemistknecbt, Brouwersstraat 2u. Zonneveld (S), werkman, Zonnesteeg 10. Zonneveld (W J), schilder, Tuchtkuisstraat 14. Zonneveld (H van), bode van bet algemeen begrafenis- en ziekenfonds, aanspreker en lijkbezorger, L. Boogaardstr. 20. Zonneveld (J van), bloemistknecbt, Wijde Geldeloozepad 27. Zonneveld (J van), aardwerker, Oranjeboomslaan 22. Zonneveld (wed. J van), Gierstraat 18a. Zonneveld (J H van), tuinman, Drappenierstraat 6. Zonneveld (L A van), zoutziedersknecht, Lange Hofstraat 3. Zonneveld (W N van), agent van politie, Krom 27r. Zoomers (C), muzikant, Bakenessergracbt 17. Zoomers (G), koopman, Ivoolsteeg 17. Zoons (C J M), kantoorbediende, Damstraat G. Zorge (wed. A van), Leidschedwarsstraat 40. Zuidema (R W), leeraar H. B. S. met ajarigen cursus, Ged. Oude Gracht 34. Zuiderveld (A), kweekeling, Leidscbe Vaart 128. Zuidwijk (C N), metselaar, Lange Boogaardstraat 17rood, Zuidwijk (K), metselaar, De-Witstraat 22rood. ■f Zuitbof (B), timmerman en aannemer, Koudenhorn 24. -j- Ziirich (G E), majoor en prov. adjudant in Noord-Holland, Schotersingel 49. Zuring (II J), wagenmaker, Jan-Steenstraat 38. Zurk (wed. A van), Spaarne 63. Zurk (H van), behanger, Gasthuisvest 15a. Zurk (wed. M van), Bakenessergraoht 108. Zuthof (A), schipper, Sophiastraat 43. Zutphen (A van), werkmeester, Sophiastraat 4. Zutphen (C van), stoffeerder, Oude Raamstraat 3 Zutphen (C H van), boekbinder, Kampervest 15a. Zutphen (G van), timmerman, Óranjebooinslaan 97. Zutphen (J van), kleermaker, Barteljorisstraat 33. Zutphen (J A van), meubelmaker, Óranjebooinslaan 101. Zutphen (wed. J W van), Oude Raamstraat 3.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 336