17 f Bemmelen (D J van), manufacturier, Groote Houtstraat 85. •j- Bemmelen (J C van), directeur der Holl. en tweede Holl. levensverzekeringmaatscli., Damstraat 19. Bemmelen Jr. (J C van), koopman, firma van Bemmelen Zoon, Damstraat 19. Ben (S van den), letterzetter, Klein Heiligland 26. Bender (A), kantoorbediende, Kleine Houtstraat 103rood. Bender (meTr- wed. N N), Gasthuissingel 22. Benier (mevr. wed. W A), Parklaan 28. Benjamin (A), timmerman, Rustenburgerlaan 8rood. f Benraadt (P H), mr. vleescbhouwer, Spaarnwouderstraat 69. Benraadt (II), mr. spekslager, Hoogstraat 4. Benraadt (J A), mr. broodbakker, Jansweg 18. Benraadt (J H), bakker, Korte Heerenstraat 13. f Benraadt (M P), mr. brood- en koekbakker, Koudenhorn 4. Bent (B van den), touwslager, Sopbiastraat Ie. Bent (W van den), schilder, Brouwersstraat 2s. Benteijn (J J), Jansweg 31. Berbé (J H), Kennemerstraat 2. Berckenhoff (L P), leeraar aan de muziek- en rijks-kweekschool, Nieuwe Gracht 28. Berendrecht (C), opperman, Leidschestraat 10c. Berendrecht (J), bleekersknecht, Rozenstraat 51b. Berendrecht (W), werkman, Rozenstraat 51l. Berens (P M), stadsomroeper en handelaar in brandstoffen, Verlengde Prans-Halsstraat 22. Beresteijn (jhr. Johan van), ontvanger der dir. belastingen, Wilhelminastraat 13. Berg (G), tapper, Jansweg 33. Berg (H N), bierbrouwersknecht, Houtmarkt 57. Berg (wed.), Wijde Appelaarsteeg 11d. t Berg (A A van den), paardenhandelaar, Groote Houtstraat 177a. Berg (A L van den), boekhouder, Sophiastraat 8. Berg (B van den), oppasser, Lange Wijngaardstraat 9. Berg (mej. C van den), Kleine Houtstraat 138. Berg (wed. C van den), Scheepmakersdijk 1. Berg (E van den), bloemistknecht, Patiëntiestraat 5. Berg (G van den), Barteljorisstraat 16. Berg Jrz. (G van den), boekhouder, directeur van het Haarl. ondersteuningsfonds en agent der maatsch. van levensverz. "Dordrecht" en der Maagdenburger brandwaarborgmaat schappij, Korte Spaarne 1. 2

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 37