19 J Berg (wed. S van den), Tuchthuisstraat 8r. Berg (mej. T van den). Zuiderstraat 12j?. Berg (T J van den), timmerman, Lange Heerenvest 46. Berg (wed. W v. d.), winkelierster in manufact., Hooimarkt 10. Berg (mej. van den), Barrevoetesteeg 4e. Berg (wed. van den), winkelierster, Ged. Kraaienkorstergr. 60. Berge (dames ten), Ged. Oude Gracht 126. Bergen (M H van), bakker, Lange Annastraat 50. Bergen, geb. Bothof (wed van), meisjesmoeder Ger. weeshuis, Klein Heiligland 70rood. Bergers (P), mr. kleerbleeker, Lange Poellaan 20a. Bergk (J G van den), typograaf, Brouwersstraat 28rood. Bergh (mevr. wed. W G van den), Leidsche Vaart 128. Bergh (J M C Blaauw Sonnevelt van den), ambtenaar H. IJ. S. M., Ged. Raamgracht 62. f Bergkuijs (G S), agent der Rotterd. begraf. en ziekensocieteit, Klein Heiligland 41. Berghuijs (J), bode der Rotterd. begrafenis- en ziekensocieteit, Ged. Kraaienhorstergracht 53. Berghuijs (J J), bode der Rotterd. begrafenis- en ziekensocieteit, Lange Margaretkastraat 24. Bergman (Th), lettergieter, Ged. Zijdgraeht 16. Bergmann (J), fabriekwerker, Schoterstraat 5. Bergsma (J), smid, Oranjeboomslaan 90. Berk (G van den), metselaar, Korte Hofstraat 3. Berk (M J van den), kuiper, Burgwal 60. Berk (W van den), Barendsestraat 10. Berkemeiër (W), mr. brood- en beschuitbakker, Meester- lottelaan 35. Berkenkamp (J), melkverkooper, Doelstraat 26. Berkenkamp (J J), tapper, Doelstraat 15. t Berkhoff (mr. G J), Nieuwe Groenmarkt 8. Berkhout (jkvr. A J M Teding van), Nieuwe Gracht 88. f Berkhout (jhr. mr. A V Teding van), lid van den raad, Kenaupark 29. f Berkhout (jhr. P Teding van), directeur der Haarlemsche bankvereeniging, firma Teding van Berkhout de Clercq, Florapark 17. f Berkhout (jhr. H Teding van), directeur der Haarlemsche bankvereeniging, firma Teding van Berkhout de Clercq, Nieuwe Gracht 74. 2*

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 39