22 Bie (W de), werkman, Wagenweg 62c. Bie (H van der Meij de), timmerman, Kerkstraat 5. Bie (H A van der Meij de), metselaar, Tuchthuisstraat Irood. Bielderman (J), winkelier, Spaarnwouderstraat 80. Biemans (M J M), werkman, Hagestraat 36. Biemont (C M), koopman, Brouwersstraat 18. Bienfait (L P), Statenbolwerk 32. Bierboom (H), mr. timmerman, Ged. Zijdgracht 14. Bierboom (J H), timmerman, Tuinlaantje 10. Bieren (E), sjouwerman, Korte Lakenstraat 15. f Bierens de Haan (J), Kenaupark 5. Bierhorst (Tli P), commissionnair in bouwartikelen en vloeren, Hooimarkt 22. Bierman (A H), landbouwer, Brouwersvaart 136. Bierman (J A), bloemistknecht, Brouwersstraat 39. Bies (G G), winkelier in galanteriën en huishoud, artikelen,. Koningstraat 27 en 21. Bies (G J), boekdrukker, Oranjestraat 73. Biesbrouck (J E), werkman, De-Haasstraat 13. Biezen (J D van), schilder, Parklaan 52. Biggelaar (J van den), timmerman, Twijnderslaan 13. Biggelaar (J W van den), timmerman, Linschotenstraat 38. Biggelaar (L van den), timmerman, Korte Poellaan 12a. Bilderbeek (mej. A M van), Botermarkt 9f. Bilderbeek Jr. (B van), sigarenfabrikant, Stationsplein 8. Bilderbeek (C E v.), beambte H. IJ. S. M., Nieuwe Kruisstraat 9. Bilderbeek (mej. D van), Zuiderstraat 12i. Bilderbeek (wed. G van), winkelierster, Klein Heiligland 1. Bilderbeek (H van), Spaarne 68. f Bilderbeek (H v.), kleermaker en lijkbezorger, KL Heiligland 32. Bilderbeek (H van), in hoeden en petten, Erankestraat 31. Bilderbeek (H C van), kleermaker, Brouwersstraat 62. Bilderbeek (H H van), aanspreker en bode der hulpbank, Nieuwe Kruisstraat 9. Bilderbeek Jr. (H H v.), ledikant- en kamerbehanger, aan spreker en lijkbezorger, Lange Lakenstraat 9. Bilderbeek (J van), voerman, Lange Hofstraat 13. Bilderbeek (J van), zadelmaker, Patiëntiestraat 3. Bilderbeek (J W van), adjunct-commies ter gem. secretarie, Nieuwe Kruisstraat 9. Bilderbeek (N van), voermansknecht, Burgwal 28. Bilderbeek (N van), koetsier, Erankestraat 20.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 42