30 Boerkoel (J), timmerman, "Wagenweg 60. Boerkoel (J D), hovenier en bloemkw., W. Geldeloozepad 35. Boerkoel (J P), onderopzichter gemeentereiniging, Wijde Geldeloozepad 35. Boerkoel (R), hovenier en bloemkweeker, W. Geldeloozepad 33. Boerlage (A A), kantoorbediende, Kleine Houtweg 28a. Boerlage (A M), naaister, Kleine Houtweg 28a. Boerlage (wed. N), naaister, Kleine Houtweg 28a. f Boerlage (T P), Ged. Oude Gracht 112. Boerlagen (G J), timmerman, Hagestraat 51. Boerlagen (M N), timmerman, Twijnderslaan 33. Boerrigter (H), graveur, Leidschestraat 3. Boerrigter (P), smid, Kinderhuissingel 18. Boerrigter (P J), metaaldraaier, Delftstraat 7. Boerrigter (T), modelmaker, Zuiderstraat 6. Boers (A), Bakenessergracht 70rood. Boers (S J), prevoostgeweldiger, Nieuwe Kruisstraat 4. f Boers (W J A W), oud-luit.-kol. N.-I., Prans-Halsstr. 23. Boersma (H), werkman, Lange Heerenstraat 30. Boersma (M), bakker, Groenendaalsteeg 13. Boerum (E van), timmerman, Klaverstraat 3. Boes (A G), onderwijzer, Rolhuizen 6. Boes (J), kweekeling rijks-kweekschool, Ridderstraat 14. Boes (K), schipper, Voortingstraat 40. Boesmans (J J), koster en aanspreker, Nieuwe Groenmarkt 11. Boet (mevr. wed. H), Schotersingel 35rood. Boetbergen (J J van), mandenmaker, L. Margarethastraat 44. Boetje (mevr. wed. G J), Damstraat 8. Bogaard (P van den), metselaar, Leidschestraat 113. f Bogaard (P T van den), huisschilder, Lange Boogaardstr. 14. Bogaardt (A van den), timmerman, Drossestraat 2. Bogaardt (wed. J A van den), modenaaister, Rozenpriëelstr. 42. Bogaardt (J M van den), Luitensteeg 15. Bogaardt (wed. J W van den), Sophiastraat 7. Bogaardt (W van den), bode v. h.Noordholl. begrafenisfonds, Lange Lakenstraat 11. Bogaardt (wed. W van den), Luitensteeg 15. Bogaardt (W P van den), smid, Ged. Voldersgracht 17. Bogaerde (C van den), winkelier, Rozenpriëelstraat 8. Bogaerde (C van den), Raamsteeg 19c. Boget (T), aardwerker, Omvalspoort 8. Bold (G Ripperdapark 23.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 50