31 Bois (A du), naaivrouw Luth. weeshuis, Zuiderstraat 18. f Bokma de Boer (M), wijnhandelaar, Ged. Oude Gracht 120. Bold (wed. A van den), Van-Marumstraat 72. Bold (H van den), schilder, Van-Marumstraat 72. Bolderdijk (M), hovenier en hloemkweeker, Kinderhuissingel 8. Bolderdijk (M J F), bloemist, Kruisweg 62. Bolhorn (A), loopknecht, Ged. Raamgracht 12. Bolhorn (J F), Zuider-Buitenspaarne 25. Bolland (P G G), mr. meubelmaker, Lange Lakenstraat 31. Bolland (P K), meubelmaker, Lange Lakenstraat 31. Bolland (R F), meubelmaker, Lange Lakenstraat 31. Bollee (W J C), Zijlweg 5. Bollema (wed A), Burgwal 38. Boller (J C), vleeschhouwer, Lange Raamstraat 10. Boller (wed. J C), Lange Lakenstraat 2. f Boller (Pli), mr. varkensslager, Groote Markt 6. Boller (P W), slager, Lange Raamstraat 39. Bolleurs, gcb. Robin (wed. A), Lange Annastraat 6. Bolleurs (F T), rijtuigmaker, Verl. Frans-Halsstraat 9. Bolleurs (wed. H G), Koksteeg 18. Bolleurs (J H), wagenmaker, Lange Margarethastraat 28. Bolleurs (P), zadelmaker, Raaks 15. Bolleurs (P A), draaier, Verlengde Frans-Halsstraat 12rood. Bolleurs (wed. W F), Hagestraat 23. Bolleurs (mej.), Barrevoetesteeg 4c. Bolnian (A M), fabriekswerker, Minnebroedersteeg 16. Bolman (H A), bloemkweeker. Brouwersstraat 27- Bolmeijer (G), kastelein sociëteit //Trouw moet Blijken", Spekstraat lrood. Bolte (J), Spaarne 11. Bolten (P), Lange Heerenvest 76. Bolten Jr. (P), loogstoker, Lange Heerenvest 86. Bom (J H), timmerman, Dubbele Buurt 52. Bommel (A van), mr. huisschilder, Gierstraat 21. Bommel (A van), schilder, Lange Begijnestraat 28rood. Bommel (H van), mr. huisschilder, Glasblazersstraat 41. Bommel (J van), timmerman, Korte Wijngaardstraat 1. Bommel (J van), bloemistknecht, Korte Hofstraat 5. Bommel (J van), schilder, Essenstraat 24w. Bommel Jr. (J van), behanger, Lange Annastraat 14. Bommel (J Z van), Ostadestraat 10. Bommel (L van), lokaalbediende, Wijde Geldeloozepad 16.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 51