33 Bongaardt (wed. J H), Barrevoetesteeg 7n. Bonger (W A), opperman, Hagestraat 43b. Bongers (J B), mr. beeldhouwer en onderwijzer in het dansen, Ged. Kraaienhorstergracht 5rood. Bonhof (L J), tuinman, Ged. Kraaienhorstergracht 82. Bonnen (G K), mr. zadelmaker, Anthoniestraat 19. Bonnen (wed.), Anthoniestraat 19. Bonsel (mej. C), Bakkerstraat 2. Boogaard (mej. A M), Kampersingel 46. Boogaard (wed. B), werkvrouw, Tuinstraat Id. Boogaard (C), kleermaker en aanspreker, Bakenessergracht 47 Boogaard (wed. C), Zijlstraat 20. f Boogaard (G), mr. smid, kachel- en slotenmaker, rijksschatter, Spaarnwouderstraat 78. Boogaard Jz. (J), koopman en fabrikant van verschillende chemische preparaten, Spaarne 103. Boogaard (J), schoenmaker, Lange Hofstraat 16. Boogaard (J), koopman, Raamsteeg 3. Boogaard (N), tuinder, Rozenpriƫelstraat 10. Boogaard (P), kruidenier, Lange Yeerstraat 18. Boogaard (W), tapper, Lange Hofstraat 20. Boogaard (J van den), metselaar, Heerensingel 57rood. Boogaard (M van den), hovenier en bloemkweeker, Bak kerstraat 6b. Boogaard (N F van den), hloemistknecht, Zuidpolderstr. 60. Boogaard (P van den), timmerman, Doelstraat 24rood. Boogaart (W), Rustenburgersloot 11. Boom (C), bierhandelaar, Kruisstraat 15. Boom (F J), gep. luit.-kol. O.-I. leger, Alexanderstraat 8. Boom (A M C de), Kleine Houtweg 20. Boom (E ten), landbouwer, Burgwal 83e. t Boom (W ten), horlogemaker, Barteljorisstraat 19. Boomen (J van), kleermaker, Kamperstraat 4rood. t Boomer (W C), Frans-Halsstraat 10. Booms (A), bloemkweeker, Assendelverlaan 36. Booms (A), werkman, Vrouwesteeg 2. Booms (C), werkman, Lombardsteeg 12rood. Booms (C P), ketelsmid, Zuidpolderstraat 48. Booms (G), wever, Heerensingel 135b. Booms (H), opperman, Rozenmarijnstraat 2. Booms (H M), bloemkweeker, Assendelverlaan 5. Booms (J), schilder, Oranjeboomslaan 76.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 53