35 Borst (A), werkman, Burgwal 93rood. Borst Co. (C), agenten voor den verkoop van bloembollen, ooften, fruiten enz. voor binnen- en buitenland, Donkere Spaarne 38rood. "I" Borst (H), vervener, Burgwal 76. Bos (A), kleerbleeker, Seheepmakersdijk 21. Bos (Abe), agent van politie, Klaverstraat 22. Bos (B), winkelier en besteller op Amst., Spaarnwouderstr. 106. Bos (C), Doelstraat 36. Bos (D), werkman, Kerkliofstraat 4b. Bos (D), winkelknecht, Bakkumstraat 12. Bos (D), Korte Vlamingstraat 2. Bos (G), Assendelverlaan 32. f Bos (G), firma Gebr. Bos, kooplieden in bouwmaterialen, Jansweg 8. Bos (J), bleeker, Bleekersstraat 3a. Bos (J), Leidschestraat 144. Bos (J), arbeider, Wijde Geldeloozepad 7. Bos, geb. Korteweg (wed. J), Zijlstraat 21rood. Bos (J K), schoen- en laarzenmaker, Begijnesteeg 1. Bos (P C), timmerman, Delftstraat 26. Bos (W), stadswerkman, Kerkhofstraat 21. t Bos (li S van den), stalhouder en leverancier van ezelinnen- melk, Lange Molensteeg 22. Bos (K N van den), schoenmaker, Kerkstraat 8rood. Bosboom (J W), ketelsmid, Burgwal 57. Bosch (Alb.), koopman in brandstoffen en aardappelen, Zijlstraat 26. Bosch (A), Donkere Begijnhof 2. Bosch (A G), winkelier en sigarenmaker, L. Raamstraat 4. f Bosch (A M), Koudenhorn 54. Bosch (D), winkelknecht, Bakkumsteeg 12. Bosch (D), bloemhandelaar, Rozenpriƫelstraat 38. Bosch (D C), timmerman, Witte-Heerensteeg 21. Bosch (J), metselaar, Wijde Geldeloozepad 7. Bosch (J W), bloemistknecht, Anthoniestraat 46rood. Bosch (P J), sigarenmaker, Wolstraat 21. t Bosch (W), Kenaustraat 2. Bosch (wed. W), Tuinstraat 1&. Bosch Zoon (Wouter), handelaars in brandstoffen, Zijlstr. 14. Bosch (dames), Ripperdapark 12. ~,ZZ. Bosch (C ten), kleermaker, Magdalenastraat _6.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 55