41 Breeuwer (J), werkman, Doelstraat 10. Breggen (P C A van der), Ripperdapark 14. Bremer (C D), koopman in brandstoffen, Z.-Buitenspaarne 61. Bremer (C D), blikslager en zinkwerker, Spaarnwouderstraat 2. f Bremer (D), koopman in brandstoffen, Kleine Houtstraat 121. Bremer (F), winkel, in tabak, sigaren, snuif en thee, Hagestr. 19. Bremer (H), godsdienstonderwijzer bij de Ned. Herv. Kerk, Keizerstraat 1. Bremer (J), kleermaker, Hagestraat 19. f Bremer (W P), stoom-trasfabriek, houthandel en loon-stoom- zagerij, Priesche Varkenmarkt 4. Bremer Jr. (W P), timmerman en aannemer, Pr. Varkenmarkt 4. Brero (O van), metselaar, Oranjestraat 104. Brero (II van), metselaar, Luitensteeg 11. Brero (wed. J van), Raamvest 27. Brero (J A van), sigarenmaker, Korte Lakenstraat 8. Bresson (H J), smid, Bakenessergracht 70. f Breugel (jhr. G P C van), oud-ontvanger directe belasting, Jansweg 40. Breugel (J H W van), laarzenmaker, Jacobijnestraat 12. Breugel (T A van), smid, Prankestraat 45rood. Breuk (wed. A de), Groot Heiligland 63. Breuk (wed. A A de), Parklaan 102. Breuk (wed. B R de), Jansweg 26. f Breuk (Joh. de), directeur der Haarl. maatsch. tot verduurzaming van levensmiddelen, bloemist onder de firma's J. D. Zocher Voorhebn Schneevoogt en Wed. Arie van Eeden Zoon, Schoterweg 18. Breuk Jr. (wed. J de), Kruisstraat 6. Breuk (L de), glashandelaar, Spaarne 77. Brian (wed. J B), kuiperij, Burgwal 48. Brian (J H), kuiper, Burgwal 32. Brian (J P), kuiper, Voortingstraat 20. Brico (C P), wagenmaker, Burgwal 98rood. Brie (L H M de), schildersknecht, Damsteeg 8. Brincker (J G), werkman, Essenstraat 24f. Brink (B P), magazijnmeester, Parklaan 92. Brink (A M J ten), smid, Heerensingel 43. Brink (wed. E van den), Gasthuisvest 49. Brink (J A van den), bloemkweeker, Schouwtjeslaan 6. Brink (P van den), landbouwer, Gasthuisvest 7. Brinkman (A), werkman, Lange Margarethastraat 20g.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 61