43 Broekhuizen (W F van), koopman in bloemen, Dijkstraat 11. Broekkuijse Az. (W van), hofleverancier, handelaar in visch, fruit en comestibles, Groote Houtstraat 67. Broekhuijsen (A), kweek, rijks-kweekschool, Ridderstraat 14. Broekman (H A), sigarenmaker, Kinderhuisstraat 11a. Broekman (J) kuiper, Groot Heiligland 56. Broekman (J), behanger, Kinderhuisstraat 17a. Broekmeijer (wed. C), tabaks- en sigarenhandel, Kruisstraat 29. f Broekmeijer (H), Lange Veerstraat 40rood. Broekmeijer Jr. (H), winkelier en vischhandelaar, L. Veerstr. 40. Broekmeijer (J), timmerman, Yan-Marumstraat 42rood. Broekmeijer (J), uitdrager, Hagestraat 49. f Broekmeijer (J), hovenier en bloemkweeker, Baljuwslaan 31a. Broekmeijer, geb. Robin (wed. J C), wasckvr., Gr. Houtstr. 144k. Broekmeijer (K), behanger, Jan-Steenstraat 19. Broekmeijer (wed. R C), in visch, fruit en eomest., Kruisstr. 19. Broens, geb. W. Martens (wed. G M), Parklaan 39. f Broere (R), ieeraar aan de rijks-kweekschool voor onderwijzers, Kinderhuisvest 9. Broer van Dijk (G), magazijnmeester in den boekhandel, Nieuwe Kruisstraat 13. Broers (H), bakker, Dubbele Buurt 44. f Broers (J M), gep. kapt.-luit. ter zee, Florapark 9. f Broese van Groenou (A), houthandel, stoomzagerij, kuiperij, pakkistenfabriek en mahoniehout, Lange Heerenvest 134. Brohm (C A), werkman, Korte Annastraat 18. f Broms (C E), buitenlandscli commissionnair, Bakenessergr. 61. Bronckhorst (A J van), O.-I. ambtenaar, Brouwersstr. 14rood. Brondgeest (mevr. wed. A), Groote Houtstraat 41. Brondgeest (A K), Ged. Oude Gracht 108. Brondgeest (M), opz. telegraaf H. IJ. S. M., Stationsplein 9. f Brongersma (dr. H), directeur der H. B. School met5jarigen cursus, Jacobijnestraat 26. f Bronk (N van den), winkelier, Gierstraat 10. f Bronkliorst Jr. (A J), behanger, stoffeerder, bedden- en ma- trassenfabrikant, Groote Houtstraat 54. Bronkhorst (C), naaister, De-Haasstraat 16b. Bronkhorst (C), werkman, Ged. Kraaienhorstergracht 21a. Bronkhorst (wed. C), Scheepmakersdijk 27. Bronkhorst (H), loopknecht, De-Haasstraat 16b. Bronkhorst (H J), firma wed. H. Bronkhorst Zoon, mr. smeden, Peuzelaarsteeg 4.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 63