44 Bronkborst (wed. H J), Peuzelaarsteeg 4. Bronkborst (J), metselaar, Omvalspoort 9. Bronkliorst (J W), stads-boekbinder, Zuider-Buitenspaarne 52b. Bronkborst (mej. M F C), Kerkhofstraat 4. f Bronkborst (W), manufacturier, Groote Houtstraat 63. Bronkborst (W J), werkman, De-Haasstraat 16b. Bronner (G), schilder, Rozenpriƫelstraat 45rood. Brons (W P), Spoorwegstraat 26. Bronsdijk (H), winkelier in tabak, sigaren enz., correspondent der brandverzekeringsm. De Jongh Co., te Amsterdam, kantoorbediende, Doelstraat 28. Bronsgeest (P), wever, Kromme Elleboogsteeg lrood. Broos (wed. A), Spaarne 64. Broos (A E), Kampersingel 48. Broos (A H), Spaarne 64. Brosi (P J), boekhouder, Ged. Kraaienborstergracht 56. Brouwer (A P), kleermaker, Ged. Raamgracht 59. Brouwer (C), timmerman, Heerensingel lrood. Brouwer (H W), winkelier, Lange Hofstraat 1. Brouwer (J), agent van politie, Groot Heiligland 42. Brouwer (Jb), kweekeling rijks-kweekschool, Ridderstraat 15. f Brouwer (Jan D), Ged. Oude Gracht 93. Brouwer (wed.), werkvrouw, Ossehoofdsteeg 5. Brouwer (J R de), doctor in de geneeskunde, Gierstraat 43. f Brouwers (J H), gep. majoor O.-l. ka v., Z.-Buitenspaarne 74b. Brug (A van den), winkelierster, Koksteeg 9. Brugge (J van der), bloemistknecht, Ged. Raamgracht 36. Bruggeman (E J), onderwijzer, Witte-Heerensteeg 20. Bruggemann (J G), firma Bruggemann Martens, stukadoors, Raaks 11. Bruggen (wed. G van), landbouwster, Zomervaart 25. Bruggen (G van), voermansknecht, Zomervaart 21c. Bruggen (J van), landbouwer, Zomervaart 30. Bruggen (J van), landbouwer, Rozenlaantje 1. Bruggen (J van), aardwerker, Zuider-Buitenspaarne 24f. Bruggen (J van), landbouwer, Zomervaart 23b. Bruggen (wed. J van), landbouwster, Zomervaart 24. Brugman (mej. C G), Groote Houtstraat 16rood. Brugman (mej. E L H), Koudenhorn 64j. Bruigom (C), boekbinder, Oranjestraat 44. Bruigom (mej. J), Witte-Heerensteeg 49. Bruigom (J A), Leidscke Vaart 28e.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 64