45 Bruin (mevr. wed. B), Jansstraat 33. Bruin Rz. (J), brooddepothouder en winkelier in tabak, sigaren en kunstvuurwerken, Nieuwe-Kerksplein 20. Bruin (J Th), timmerman, Doelstraat 7rood. Bruin (A de), onderwijzer, Gierstraat 77. Bruin (C de), schilder, De-Haasstraat 8. Bruin (H de), smid, Klein Heiligland 59. Bruin (H J de), steendrukker, Lange Raamstraat 45. Bruin (H M de), Rozenstraat 51b. Bruin (mej. WFA de), Spekstraat 8. Bruinier (wed. A), Zoetestraat 26. Bruinier (D), melkverkooper, Maarten-Spiesstraat 1. Bruinier (J), kleermaker, Zoetestraat 26. Bruining (wed. B), Schachelstraat 19rood. f Bruining (F), koopman in steenkolen, Warmoesstraat 31. Bruinsma (E J), bloemist, Lange Molensteeg 42. Brummel (A), oppasser. Lange Annastraat 11. f Brun (F H le), winkelier in gasornamenten en aanlegger van gas- en waterleidingtoestellen, Groote Houtstraat 32. Bruno Bok, geb. van Dunne (mevr. wed. W H), L. Vaart 122. Bruns (A), schoenmaker, Zijlstraat 55. Bruns (C), stukadoor, Burgwal 37. Brunt (W), timmerman, Oude Weg 35. f Brussée (C), handelaar in bieren, wijnen en gedistilleerd, Ged. Oude Gracht 126. Brussée (H), vleeschhouwer, Jacobijnestraat 22. Brussée (H), bloemkweeker, Asterstraat 17. Brussée (wed H), naaister, Korte Lakenstraat 4a. Brussée (J), Palmstraat 9b. Brussel (A van), boekbinder, Korte Heerenstraat 19. Brussel (J van), boekbinder, Bakenessergracht 96. f Brussel (J C van), kunstlakker en winkelier in gelakte huis houdelijke artikelen, Koningstraat 34. Brussel (mej. M M R van), Ged. Voldersgracht 39rood. Brussel (P van), borstelmaker, Bakenessergracht 102. Brussel (P van), werkman, Burgwal 55d. Brussel (W van), smid, Oranjestraat 18. f Brutel de la Rivière (C J), predikant bij de Ned. Herv. gem. Rozenstraat 1. Bruijn Az. (J), letterzetter, Oranjestraat 103. Bruijn Wz. (mr. J), advocaat en procureur, Jansstraat 35.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 65