46 Bruijn (mej. M), Smedestraat 31. Bruijn Pz. (P), candidaat-notaris, Ged. Kraaienhorstergr. 46. Bruijn (mej. S), Smedestraat 31. Bruijn (C A de), blikslager, Witte-Heerensteeg 55. Bruijn (C C de), winkelierster in manufacturen, Barteljorisstr. 14. Bruijn (P de), wagenmaker, ltozenmarijnsteeg 20. Bruijn (G P de), werkman, Lange Raamstraat 43. Bruijn (J de), kleermaker, Zijlsingel 8m rood. Bruijn (J de), Lange Poellaan 18. Bruijn (L P de), koetsier. Klein Heiligland 79rood. Bruijn (M A de), schoenmaker, Vogelkoopsteeg 4. Bruijn (P de), werkman, Gravinnesteeg 7b. Bruijn (P de), scheepmaker, Koudenhorn 16rood. Bruijn (R J G M de), Sophiastraat 22. Bruijn (W de), werkman, De-Haasstraat 4. f Bruijnen (J), Bakenessergracht 64. Bruijnen (P J), Bakenessergracht 64. Bruijns (A), barbier, aanspreker Haarlemsche begrafenisver- eeniging, Breesteeg 19. Bruijns (P H), mr. huisschilder, Glasblazersstraat 37. f Bruijns (G W B), Palmstraat 19. Bruijns (mej. J E S), Raamvest 3. Bruijns Jr. (S), handelaar in steenkolen, cokes, briquetten, houts kool enz., Rolhuizen 6 en 8. Bruijns (wed. 8), Rolhuizen 6rood. f Bruijns (S H T), Rolhuizen 6. Bruijns (wed. T), Groote Houtstraat 144u. Bruijns (W J), winkelier en brooddepothouder, Verlengde Prans-Halsstraat 2. Bruijns (wed. W J), Molensteeg 17rood. Bruijns (A G Mörzer), scheepsgezagvoerder maatsch. //Neder land", Wilhelminastraat 62. f Bruijnsteen (E), koffiehuishouder. Gierstraat 2. Bruijnsvoort (P van), lijkbezorger, Kruisstraat 36. f Buchem (PSP van), winkelier in hout-, touw-en borstelw., kinderwagens enz., Spekstraat 5. Buchem (P J van), Kleine Houtweg 15a. Buddingh (C), koffiehuishouder, Stationsplein 4. Buddingh (mej. D A L), firma Buddingh Reijers, in dames- handwerken, modeartikelen enz., Zijlstraat 97. Buekers, geb. v. Aurooij (mevr. wed. J P), Bakenessergr. 69.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 66