57 Dam (A van), metselaar, Boerensteeg Id. Dam (C van), werkman, Asterstraat 1. Dam (CAM van), sigarenmaker, Koningstraat 56. Dam (G van), werkman, Tulpenstraat 17h. Dam, geb. Vollaerts (G W M van), winkelierster in kinder goederen en modeartikelen, Koningstraat 56. Dam (J van), koopman in aardappelen, Donkere Spaarne 10. Dam (wed. J van), Kennemerplein 8. Dam (J P van), Kleine Houtweg 28a. Dam Jzn. (L van), onderwijzer, Prankestraat 32. Dam (S van), koopman in aardappelen, Zoetestraat 16. Dam (dames van), Kleine Houtweg 7. Dam van Snelrewaard (L van), Nieuwe Groenmarkt 26. Damen (B), metselaar, Essenstraat 24j. Damen (wed. J), Essenstraat 24x. Damiaans (D), werkman, Asterstraat 16. Damiaans (D), metselaar, Tuinstraat Ia. Damiaans Jr. (D), metselaar, Tuinstraat Ia. Damiaans (J), huisknecht, Nieuwe-Kerksplein 8. Damiaans (W), behanger, Linschotenstraat 18rood. Damiaans (wed.), Linschotenstraat 18rood. Damme (A van), smid, Bozenpriƫelstraat 18. Damme (A van), bloemist, Kloppersingel 1. Damme (C van), bakker, Linschotenstraat 32rood. Damme (D van), wagenmaker, Glasblazersstraat 1. Damme (P van), kleerbleeker, Amsterdamsche Vaart 4. Dammers (H W), blikslager, Zijlstraat 25. Dammers (J H E). blikslager, Gierstraat 48. f Dammers (P S), koper- en blikslager, lampenmaker, winkelier in koper- en blikwerken en huish. artikelen, Jansstraat 24. Danebroek (J H), fabriekwerker, Ged. Oude Gracht 25a. Daneel (A), smid, Kinderhuisstraat 7. f Daniels (I A), luit.-kol., militieoommissaris, Wagenweg 14. Dankelman Jr. (H), smid, Burgwal 48. Dankelman Jz. (H), Raamsteeg 19. Dankelman, geb. van Brederode (wed. J), Koudenhorn 64e. Dantzig (A van), leerlooier, Krom 19. Dantzig, geb. Oudolf (A van), wasch- en strijkinrichting, Sophiastraat 1b. Dantzig (A W van), opperman, Drappenierstraat 7. Dantzig (C van), touwslager, Korte Doelstraat 2d. Dantzig (wed. C van), De-Witstraat 24g.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 77