Dictus (W C), werkman, Papentorenvest 14. Dieben (N H P), bierhandelaar, Anthoniestraat 57. Diek (G W), werkman, Lange Annastraat 12a. Diekman (H H), sigarenmaker, Tuinstraat 5. Diekman (J E), stukadoor, Bakkumstraat 26. Diekmann (P W), winkelier, Burgwal 59. Dieks (W), schoen- en laarzenmaker, Lange Raamstraat 5. Dieles (J M), schoen- en laarzenmaker, Nieuwe Kruisstraat 11. Dieles (P), bloemistknecht, Peuzelaarsteeg 18. Diemei (J), koopman, Lange Raamstraat 41a. Diemen (J W van), koetsier, Meesterjoostenlaan 7. Diepenbeek (gez. van), dameskleermaaksters, Tuinstraat 7rood. Diepenbeek (wed. J van), baker, Tuinstraat 7rood. Diependaal (S), wagenmaker, Klein Heiligland 21. Dieren Bijvoet (van). (Zie Bijvoet.) Diermen (E van), wollennaaister, Hooimarkt 12. Diermen (J van), Hooimarkt 12. f Diermen (J W van), kamerbehanger, Bakenessergracht 51. Diesberg (wed.), Barrevoetestraat 2a. Diesen Kerrebijn (van), fabrikanten en handelaars in glas en verfwaren, Gierstraat 56. Diest (P van), werkman, Kousebandslaan 4c. Diest (J Kroon van), Spaarnwouderstraat 77. Diest (P Kroon van), smid, Leliestraat 38. Diets (A H), werkman, De-Haasstraat 19. Diets (G J), kuiper, Kamperstraat 18rood. Diets (W H), schilder, Koksteeg 14rood. Dievelaar (mevr. wed. J B), Grootc Houtstraat 71rood. Diggelen (mevr. wed. A vanl, Zijlsingel 4. Dikkeboom (G), laarzenmaker, Korte Heerenstraat 11. Dikkeboom (wed. G), Groote Houtstraat 144g. Dikkeboom (J), hovenier en bloemkweeker, Linschotenstr. 11. Dikkeboom (J C), rietwerker en vogelkooienmaker, Lin- schotenstraat 11. Dikkeboom (wed. T C), mutsenwaschster, Wolstraat 13. Dillen (P J van), steendrukker, Spaarnwouderstraat 3rood. Dingerdis (wed. J A), werkvrouw, Damsteeg 10. Dingsdag (M), koopman in lompen, De-Haasstraat 4. t Dinhart (A), koffiehuishouder en bierhandelaar, Gierstraat 28. Dirken (H), landbouwer, Waaigat 19. Dirken (J), Wagenweg llrood. I Dirks (A), modiste, Groote Houtstraat 150.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 81