66 Dubois (mej. E T II), Groote Houtstraat 96rood. Dubois (E), letterzetter, Rustenburgersloot 25. f Dubois (E It J), inspecteur der registratie, Jansstraat 71. Duo (H la), timmerman, Leidscke Vaart 28. Due (J la), Ged. Kraaienhorstergracht 55b. Ducro (P J), meubelmaker, Linschotenstraat 12rood. Dudink (R), stadswerkman, Heerenlaan 18. Dufour (Ch), kweekeling rijks-kweekschool, Ridderstraat 14. Dufais (Th W), schrijver in het vereenigd arrest- en provoost huis en gep. brig.-tit. rijks-veldw., Leidschestraat 132. Duffelen (H van). Brouwersstraat 45. Duffelen (J van), loopknecht, Burgwal 83b. Duin (J), werkman, Meesterjoostenlaan 18a. Duin (wed. J), Kampersingel 60e. Duin (J E), timmerman, Zuider-Buitenspaarne 98. Duin (P T), melkverkooper, Groot Heiligland 49. Duin (A van), Klerksteeg 9. Duin (C van), werkman, Krom 39rood. Duin (G van), bleekersknecht, Tuinlaantje 2h. Duin (H van), gomelastiekwerker, Korte Lakenstraat 4b. Duin (H van), metselaar, Lange Hofstraat 13. Duin (H van), werkman, Ravensteeg 20. Duin Jr (J van), metselaar, Raamsteeg 19d. Duin (W van), metselaar, Klerksteeg 9. Duin (wed. van), Lange Heerenstraat 4. Duineveld (wed. W), Koolsteeg Ia. Duinhoven (J van), landbouwer, Zomervaart 27. Duinker (S), winkelier, Groot Heiligland 13. Duinmeijer (S), winkelier, Delftkade 2. Duinwatermaatschappij, Erederikspark 5. Duits (mej. A), Twijnderslaan 15. Duits (H), werkman, Scheepmakersdijk 5c. Duits (II), werkman, Eriesche Varkenmarkt 2. Duits (K), Rustenburgersloot 9. Duits (L), kruier, Baljuwslaan 29. Duits (L), agent van politie, Minnebroedersteeg 2a. Duits (W), sigarenhandelaar, Rustenburgersloot 9. Duits (wed.), Zoetestraat 22c. Duivenbode (A van), werkman, Turfmarkt 241. Duivenbode (C van), huisknecht, Delftstraat 30rood. Duivenbode (P van), wijnkoopersknecht, Koolsteeg 14. Duivenbode Pz. (P van), wijnkoopersknecht, Ceciliasteeg 7.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 86