iL 11SI1I1E Handel in nieuwe en gebruikte RIJTUIGEN, 71 Eekhout (R), wijnhandelaar, Erankestraat 25. f Eeltjes (H), vleesckkouwer en varkensslachter, Zijlstraat 51. Eem (A van der), naaister, Korte Poellaan 10. Eem (P van der), bloemistknecht, Korte Poellaan 20b. Eem (wed. van der), Korte Poellaan 10. Eeten (J N van), schoenmaker, Spoorwegstraat 22. Eeuwijk (H van), werkman, Kouaenhorn 84. Eggers (mej. C M), Ged. Kraaienhorstergracht 44. Eggers (H), koopman in tabak, Ostadestraat 8. Egmond (A van), agent der algemeene Noordholl. verzekerings maatschappij, Tuchthuisstraat 14. f Egmond (G van), koek- en banketbakker, lid van 't burgerlijk armbestuur en marktmeester graan- en kaasmarkt, Lange Veerstraat 8. f Egmond (H J van), kruidenier, Kruisweg 41. Egmond (wed. J van), Kruisweg 47. Ego (P J), metselaar, Ceciliasteeg 3. Ego Jr. (P J), metselaar, Ursulasteeg 1. Enenger (W E), winkelier en verhuurder van paarden en rijtuigen, Yan-Marumstraat 46. f Eichhorn (D), rijtuigmaker, Kleverlaan 7. f Eichhorn (J), mr. smid en wagenmaker, Burgwal 7. "Wagenmakerij en Smederij, ruilt en verhuurt alle soorten van WAGENS. BURGWAL N°. 5, bij de Spaarnwouderstraat. Eikenaar (N), loodgieter, Lange Annastraat 26. Eikenaar (N), werkman, Raamsteeg 23. Einhouts (H), mandenmaker, Kromme Elleboogsteeg 13. f Ek (H van), Schotersingel 99. Ek Jbz. (H van), Raamvest 21. t Ek (J van), lid van den raad, Gierstraat 14. Ek Jbz. (J van), candidaat-notaris, agent der Maastricktsekc hypotheekbank, Groote Houtstraat 147.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 91