73 Elderhorst (B), vormer, Leidscke Vaart 28t. •f Elders (dr. E S), geneeskundige, Groote Houtstraat 185. f Elemans (J C J), ingenieur, Schotersingel 125. Elfering (F C), schipper van Haarlem op Zaandam, Koog, Zaandijk en Wormerveer, Dubbele Buurt 60: Elfering (L), schipper, Dubbele Buurt 42a. Elfering (M), schipper, Zomervaart 14a. Elferink (H), winkelier, Spaarnwouderstraat 35. Elferink (M), steendrukker, Scheepmakersdijk 3rood. Elferink (P), kuiper, Scheepmakersdijk 3rood. f Elffers (A), Linschotenstraat 25. Elffers Jr. (A), winkelier, Lange Veerstraat 15. f Elffers (C), aanspreker en lijkbezorger, lid der firma C. Elffers Zoon, timmerlieden en aannemers, L. Lakenstraat 15. Elffers Zoon (C), timmerlieden en aannemers, Gedempte Oude Gracht 66. f Elffers (J F), mr. timmerman, Ged. Oude Gracht 66. Elffers (P), letterzetter, Ged. Voldersgracht 33. f Elffers Jz. (P), koopman in turf, Gasthuissingel 18. Elink Sterk (A), hoofdopzichter Haarlemmermeerpolder, Staten- bolwerk 18. Elk (P van), werkman, Anthoniestraat 51l. Eikerbout (A H), schoen- en laarzenmaker, Schoterweg 23. Ellinckhuijzen (C H van), horlogem. en winkelier, Koningstr. 51. Elsenhorst (J H), mr. wagenmaker, Kruisweg 30. Elskamp (J), wagenmaker, Glasblazersstraat 2. Eist (mej. C E van der), kosteres Janskerk, Jansstraat 40. f Eist Jr. (J van der), wijnhandelaar, firma Franco Mendes van der Eist, Ged. Oude Gracht 49. Eist Jr. (M v. d.), huis-, rijtuig- en plafondschilder, Gierstr. 40. Eist (P van der), hoofdambtenaar gemeente-secretarie, Ged. Oude Gracht 89. Elten (JAM van), kantoorbediende, Klein Heiligland 4. El we (wed. W M van), Kleine Houtstraat 76. Emans (A), werkman, Oranjeboomslaan 21. Emmelkamp (C), Jansstraat 9. Emmen (S van), inlandsch kramer, Korte Bcgijnestraat 20. Emmer (C), Sophiastraat Ia. Emmer (wed. C), Wilkelminastraat 8. Emmerik (A van), hovenier en bloemkwecker, Kampersingel 52. Emmerik(H v.), besteller stoombootmaatscli., Amsterdamstr. 19. Emmerik (H J van), bierbrouwersknecht, Van-Marumstr. 30.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 93