Evertsen (D de Lang), tabaks- en sigarenhandelaar, firma A. Lans, Barteljorisstraat 42. Evertsen (J E H), horlogemaker, Kruisstraat 27. Exter (wed. A A van), winkelierster, Gortesteeg 5. Exter (J van), koopman, Nieuwlandje 3a. Eijbergen, geb. de Vries (wed. M W van), Kruisstraat 44l. Eijk (A van), werkman, Korte Heerenstraat 9. Eijk (A van), wollennaaister, Ged. Oude Gracht 19. Eijk (C van), melkverkooper, Valkensteeg 23. Eijk (F van), melkverkooper, Schachelstraat 12. Eijk (G van), hovenier, Nadorstlaan 3. Eijk (J van), melkverkooper, Korte Heerenstraat 1. Eijk (P van), bloembollenhandelaar, Leidsche Vaart 142. t Eyk (dr. IV B J v.), districtsschoolopziener, Paviljoenslaan 13. Eijkel (A), arbeider, Omvalspoort 11. Eijken (H van der), toonkunstenaar, Ged. Oude Gr. 116rood. Eijkern (H W van), telegraafwachter, Lange Heerenstraat 40. Eijkern (M A van), waseh- en strijkinrichting, L. Heerenstr. 48. t Eijkern (N H van), behanger en stoffeerder, Gierstraat 45. Eijkern (W G van), timmerman, Lange Heerenstraat 48. Eijkhof (M van den), werkman, Zoetestraat 34. Eijkhof (wed van den), Wijde Geldeloozepad 36. Eijkhoff (wed. A van den), Amsterdamstraat 14. Eijkhoff (C van den), werkman, Zuiderstraat 8. Eijkhoff (F van den), stalhouder, Zijlweg 43a. Eijkhoff (H van den), stalknecht, Doelstraat 27f. Eijkhoff (J van den), stalknecht, Ursulasteeg 10 i. Eijkhoff (J D van den), stokersbaas gasfabriek, Brouwers straat 35. Eijkhoff (M van den), Kampervest 31. Eijkhoff (M van den), tuinman, Gortesteeg 11. -f" Eijkhoff' (W J van den), winkelier, Spaarnwouderstraat 71. Eijking (J), arbeider, Lange Heerenvest 24. Eijkman (wed. J P), Parklaan 52rood. Eijmer (mej. A M), Wilhelminastraat 37. Eijmer (mej. J E), Wilhebninastraat 37. Eijmer (mej. M A J), Wilhelminastraat 37. Eijnde (A F van den), kleermaker, Nieuw Heiligland 4. Eijnde (G D van den), meubelmaker, Klein Heiligland GGd. f Eijssen (D H), logement- en kofliehuiskouder, Groote Markt 33. Ezerman (W), organist der Groote Kerk en muziekonderwijzer, Ged. Oude Gracht 109.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 98