INTERNATIONAL WATCH. WALTHAM-WATCH. 83 Engelenberg (W B), aanspr. en lijkbezorger, Ged. Voldersgr. 39. Engelgeer ("wed. A M), Magdalenastraat 16e. Engelgeer (D B), kantoorbediende, Gierstraat 24. Engelgeer (J), winkel, in tabak, snuif en sigaren, KI. Houtstr. 56. Engelgeer (W), horlogemaker, Gierstraat 24. HORLOGEMAKER, GIERSTRAAT leveelt xich aan voor de levering van Horloges, Pendules, Regulateurs, Wekkers, enz. Abonnement voor het opwinden van Pendules. Engelgeer (wed. W), Gierstraat 24. Engelkens (H H), gepens. kapitein der inf., Leidscbe Yaart 120. Engelman (wed. C), Korte Veerstraat 8. Engelman (C J), mr. broodbakker, Korte Veerstraat 8. Engelman, geb. Couzy (wed. J), Klein Heiligland 60b. Engels (H van), Schoterweg 28. Engh (C van den), werkman, Brouwersstraat 55f. Enklaar (K A), ltipperdastraat 1. Ennema (C), naaister, Klein Heiligland 68rood. Enschedé (mr. A J), gemeente-archivaris en bibliothecaris, lid der firma Joh. Enschedé Zonen, boekdrukkers en uit gevers van de Haarlemsche Courant, Zijlstraat 27. Enschedé (mej A M), Ripperdapark 3'J. Enschedé (mr. Ch.), lid der firma Joh. Enschedé Zonen, boekdrukkers en uitgevers van de Haarlemsche Courant, Spaarne 56. Enschedé (mr. II), lid van den raad, Groote Houtstraat 8. Enschedé (mr. H J 1) D), advocaat, Zijlstraat 27. Enschedé, geb. Mirandolle (mevr. wed. Joh.), Erederikspark 1. Enschedé Jr. (mr Joh.), advocaat, lid der firma Joh. Enschedé Zonen, boekdrukkers en uitgevers van de Haarlemsche Courant, Damstraat 3. Enschedé Zonen (Joh.), boek-, bijbel-, plaat- en gelds- waardig-papierdrukkers, inrichting voor galvanoplastick en stereotypie, uitgevers der „Opregte Haarlemsche Courant", Klokhuisplein 7. 6*

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 103