86 Evers (M), Magdalen astraat 22. Everts (mr. P J), Wilhelminastraat 49. Evertsen (D de Lang), tabaks- en sigarenhandelaar, firma A. Lans, Barteljorisstraat 42. Evertsen (J E H), horlogemaker, Kruisstraat 27. Everwijn Lang (mr. G C), Schotersingel 73. Exalto (G), wijnkoopersknecht-, Gasthuisvest 17b. Exter (wed.. A A van), winkelierster, Gortesteeg 5. Exter (J van), koopman in manufacturen, Nieuwlandje 3a. Eijek (II van), onderwijzer, Anegang 1. Eijck (NBA van), Tulpenstraat 22rood. Eijk (A van), werkman, Korte Heerenstraat 9. Eijk (A van), dameskleedermaakster, Sophiastraat 1. Eijk (C van), melkverkooper, Yalkensteeg 23. Eijk (C van), agent van politie, Amsterdamstraat 8. Eijk (D van), fabrikant van suikerwerken, Gierstraat 38. Eijk (J van), melkverkooper, Korte Heerenstraat 1. Eijk (P van), bloembollenkweeker, Leidsche Vaart 142. Eijk, geb. Den Hengst (wed. J S van der), Amsterdamstraat, straat C 2. Eijkel (A), arbeider, Dijkstraat 1. Eijken (H van der), toonkunstenaar, Alexanderstraat 3. Eijkern (A van), timmerman, Delftkade 4. Eijkern (H W van), telegraaf wachter, Lange Heerenstraat 37. Eijkern (M A van), wasch- en strijk-inrichting, Lange Heeren straat 40rood. Eijkern (N H van), behanger en stoffeerder, Turfmarkt 4. Eijkhof (J D van den), stokersbaas gasfabriek, Brouwers straat 35. Eijkhof (J P van den), boekhouder gemeente-rein., Brouwersstr. 35. Eijkhof (M van den), pakhuisknecht, Zoetestraat 34. Eijkhoff (wed. A van den), strijkster, Leliestraat 7b. Eijkhoff (C van den), smid, Oranjeboomslaan 105. Eijkhoff (C van den), werkman, Drossestraat 8. Eijkhoff (F van den), vraohtrijder, Lange Annastraat 33rood. Eijkhoff (II van den), smid, Oostvest 10. Eijkhoff (II van den), stalknecht, Doelstraat 5c. Eijkhoff (J van den), stalknecht, Ursulasteeg 10 i. Eijkhoff (M van den), bloemistknecht, Gortesteeg 11. Eijkhoff (mej. M van den), Kampervest 31. Eijkhoff (W J van den), winkelier, Spaarnwouderstraat 71. Eijking (J), arbeider, Lange Ileerenvest 78.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 106