89 Fibbe (J T), kruidenier, Lange Annastraat 37. Fibbe, geb. Van der Mast (R A), dameskleedermaakster, Riviervischmarkt 19rood. Fick (F W), onderwijzer aan de kweekschool voor onder wijzers, Wijde Geldeloozepad 56. Fictoor (F), aardwerker, Olieslagerslaan 17. Fiddelaar (wed. J), winkelierster in kruideniers- en grutters waren, iirma wed. C. Couwenhoven, Zijlstraat 9. Fiddelaar (wed. W), Barrevoetestraat 7j. Fiddelaar (mej. W C), koek- en banketbakkerij, Spaarne 20. Fiege (A E), Groote Houtstraat 144b. Fiege (H), schoenmaker, Morinnesteeg 1. Fiege (H J), werkman, Heerensingel 37g Fiege (J), metselaar, Lange Raamstraat 35. Fiege (P K), jaloezieënfabrikant, Molensteeg 23c. Fiege, geb. G Oudshoorn (W J), Zoetestraat 14. Fiegee (G), timmerman, Oranjeboomslaan 64. Fiest (Jstukadoor, Korte Heerenstraat 15. Figee (H), Leidsche Vaart 16. Figee Jr. (H), fabrikant van stoom- en andere werktuigen, firma Gebr. Figee, Leidsche Vaart 2. Figee (mevr. wed. J), Wagenweg 36. Figee (Th.), lid van den gemeenteraad en van de kamer van koophandel, Jansweg 38. Figee (gebr.), machinefabrikanten. Brouwersvaart. Fikenscber, geb. Van Epen (mevr. wed. A G), Zijlweg 12c. Fikkert (H), lid der firma A. v. d. Laan Co., winkeliers in manufacturen en modes, Barteljorisstraat 13. Filée (J), gep. hoofd eener school, Bakkerstraat 6. Fiora (J A), Kruisstraat 25. Fiscalini (P), Warmoesstraat 11. Fischer Jr. (J J), sigarenhandelaar, Gierstraat 53. Flameling (J S), Lange Lakenstraat 20rood. Fleischmann (mevr. wed. L), Maerten-Van-Heemskerkstr. 19. Fleischmann (Mary S), agentesse levensverzekeringm. „New- York", Groote Houtstraat 143. Flentge, geb. De Rooij (wed. A), Maarten-Spiesstraat 9. Fleumans (mej. M), Lange Heerenstraat 43. Fleur (mej. A M), Zijlstraat 15rood. Fleur (wed. H J), winkelierster in tapijten en meubelstoffen, behangerij en stoffeerderij, Barteljorisstraat 20. Flier (D A), gep. kapitein O.-I. leger, Zijlweg 3.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 109