97 Gier (A de), winkelier, Valkensteeg 3. Gieseling (wed. J), Lange Poellaan ISArood. Giesen (mej. C), Zijlstraat 84. Giesen (mej. H), Lange Heerenstraat 43. Giesen, wed. J Koning (P), inbrengster in de stads bank van leening, Kleine Houtstraat 98. Gieske (E), landbouwer, Korte Houtstraat 13. Gieske (H), melkverkooper, Schalkwijkerstraat 11d. Gieske (H), landbouwer, Zomervaart 24a. Giezen (J 13 van), broodbakker, Bakenessergraclit 58. Giezen (J J van), kruidenier, Bakenessergraclit 52. Giezen (L H van), onderwijzer, Bakenessergracht 52. Giezen (wed. H W van der), Korte Lakenstraat 2. Gigengack (G B H), stoffenverver en winkelier, Hagestraat 27. Gilhuis (H J), koopman en fabrikant, Kruisweg 4. Giling (T D), schilder, Kennemerstraat 9c. Giljou (J), schilder, Sclieepmakersdijk 5rood. Gilse (mej. M A van), Leidsche Vaart 108. Giskes (H), schoen- en laarzenmaker, Sophiastraat 1. Glas (wed. G van der), wasch-en strijk-inrichting, Nassaustr. 6. Glaser (A), deurwaarder bij de arr.-reclitbank en het kan tongerecht, Schachelstraat 43. Glaser (J C), bediende, De-Ciercqstraat 96. Glaser (L), Schachelstraat 43. Glaser (M S A), depothoudster van thee, Leidsche Vaart 36. Glaser (S), koopman, Kleine Houtstraat 83. Glaudi (P), scharenslijper, Lombardsteeg 10. Glove (J van), metselaar, Pieterstraat 15. Godefroij (A), werkman, Noorder-Schoolsteeg 13. Godefroij (D), stads-korenmeter, Kerkhofstraat 19. Godefroij (J), schoenmaker, Zomervaart Id. Godefroij (W P), werkman, Hondensteeg 13rood. Godzen (mevr. wed. J C), Kennemerplein 36. Godzen (W G), lid der firma Godzen Van Eek, commis- sionnairs in effecten te Amsterdam, Kennemerplein 36. Goebel (W), ingenieur-directeur gasfabriek, Ged. Voldersgr. 2. Goede (wed. J de), werkvrouw, Nassaulaan 14. Goeden (J W), kantoorbediende, Ged. Raamgracht 38. Goeden (T), bloemistknecht, Drossestraat 12. Goeden (T J), slager, Palmstraat 9 i. Goeden (W), bloemistknecht. Oude Raamstraat 7. Goeden (W), bloemistknecht, Ged. Raamgracht 38. 7

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 117