120 Hendriks (H), uitdrager, Brouwersvaart 76. Hendriks (J A), logementhouder, De-Witstraat 37- J". IHZElsriDIRIKZS, Volkslogementhouder, De-Witstraat 37. Het Logement is net irgericht voor Werk lieden Kleinhandelaren en Dienstboden. Veerenbedden, a 25 Cts. per nacht. Hendriks (J E), smid, Scheepmakersdijk 47. Hendriks (J J), uitdrager, Nobelstraat 11. Hendriks (J W), koetsier, Delftstraat 35. Hendriks (wed. L), Frankestraat 18. Hendriks (N), bloemist, Leidschestraat 89. Hendriks (mevr. wed. T G P), Groote Houtstraat 181. Hendriks (Th. Jansen), winkelier in boter, kaas en vleesch- waren, Warmoesstraat 11. Hcndriksz (D S), schilder, Zuidpolderstraat 45rood. Hendrix (H), winkelier in garen, band, mode-artikelen en gebreide goederen, Anegang 26. Hengel (W JAM ten), winkelbediende, Koningstraat 27. Hengeveld (G J),hoofdinspect.rundveestamb., Wagenw. 9rood. Hengeveld (M J), vee-arts, Raamvest 13. Henkelman (J), gutta-percka-sckoenmaker, Tulpenstraat 48. Henneke (J), stoker, Maarten-Spiesstraat 9reoa. Hennekes (J), werkman, Ged. Voldcrsgraekt 29b. Henneveld (J), Bakkumstraat 10. Henning (B G), huisschilder, Meesterjoostenlaan 2g. Henning (C F), winkelier in hoeden, firma A. Prinsen, Groote Houtstraat 80. Henning (J), koopman in garen en band, Kerkhofstraat 3. Henning (wed. J C), Frankestraat 11. Hennis (wed. J), Esschildcrstraat Irood. Hennis (J C), onderwijzer, Esschilderstraat lrood. Hennis (W C), winkelier, Esschilderstraat 1. Hcnseler (F), metselaar, Lange Raamstraat 11. Hensen (wed. D), Heerensingel 63. Hensen (L), metaaldraaier, Heerensingel 23f.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 140