G, HONING, /|p Parklaan 76, liifesksal, Tirf, HM, Viisaaksa, en?. 129 VERVENER en HANDELAAR in STEENKOLEN) GASCOKES, Bruinkool-, Houtskool- en Bel»-. Eivormige Briquetten, Honing (J N), huisschilder, Leidschestraat 10h. Honnebier (P J), mr. rijtuig- en wagenmaker, Kinderhuisv. 47. Honnebier (M), strijkster, Maarten-Spiesstraat 24rood. Honschoten (I) van), Nieuw Heiligland 14. Honschoten (wed. G van), Lange Vlamingstraat 9b. Honschoten (G J van), loopknecht, Leidsche Vaart 28a. Honschoten (J P van), kleermaker, Lange Haamstraat 14. Honschoten (P van), werkman, Wester-Boogaardstraat 8. Honschoten (W P van), aanspreker en lijkbezorger, Rozen- priëelstraat 71. Hont (A C d'), loopknecht, Plantage 1. lloofl (A M Werker van), Anegang 28. Hooff (W van), mr. kleerbleeker, Scheepmakersdijk 4ï. Hooft (jhr. H W C), Kenaupark 8. Hooft (P C M 't), Barrevoetestraat 17rood. Hooft (mr. W A 't), rechter in de arrondissements-rechtbank en lid van den gemeenteraad, Prederikspark 6. Hoog (wed. E C), Kampervest 33. Hoog (G A), predikant bij de Ved. ger. gem., ltipperdapark 17. Hoog (J D), rijtuigschilder, Kampervest 33. Hoog (J M C), Olieslagerslaau 1a. H°°g (H H M de), confiseur en cuisinier, Gr. Houtstraat 73. Hoog, geb. Bielders (mevr. Joh. de), Leidsche Vaart 76. Hoog (J [A de), koster Groote kerk, Oude Groenmarkt 23. Hoog (J Augusta de), onderwijzeres, Oude Groenmarkt 23. Hoogeboom (D), schipper, Zomervaart 2. Hoogeboom (J J), metselaar, Lange Vlamingstraat 1. Hoogeboom (K), werkman, Oostvest 3. Hoogeduin (N), arbeider, Brouwersstraat 2a. H°°Sen (wed. W van den), Leliestraat 44. Hoogenbos (D), petroleumverkooper, Zuidpolderstraat 54rood. 9

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 149