130 Hoogendoorn (C), werkman, Lange Annastraat 28c. Hoogendoorn (C), handelaar in brandstoffen, Anthoniestraat 57. Hoogendoorn (S), smid, Leidscbe Vaart 28k. Hoogenes (H), werkman, Houtmarkt 11f. Hoogerbeets (A), werkman, "W ester-Boogaardstraat 2. Hoogerbeets (D J), winkelier in groenten, Amsterdamstr.il. Hoogerbeets (F W), metselaar, Barendsestraat 27. Hoogerbeets (J), metselaar, Campbuijsstraat 1b. Hoogerbeets (N), lettergieter, Camphuijsstraat 4. Hoogerbeets (W F), bakkersknecht, Molensteeg 25. Hoogers (H), smid, Amsterdamstraat 4. Hoogervorst (C), schilder, Vooruitgangstraat 80. Hoogerwerf (wed. C), mangel- en wascnvrouw, Oranjestraat 3b. Hoogerwerf (K), broodbakker, Zuiderstraat 17. Hoogeveen (A), timmerman, Korte Zijlstraat 15. Hoogeveen (A), werkman, Tulpenstraat 171. Hoogeveen (J), meubelmaker, Valkensteeg 19. Hoogeveen (L), timmerman, Korte Zijlstraat 15. Hoogeveen (P), rietdekker, Dubbele Buurt 14. Hoogeveen (P), timmerman en metselaar, lirma wed. A. Hoogeveen, Korte Zijlstraat 15. Hoogeveen (Th.), melkverkooper en winkelier, Breestraat 20. Hoogeweg (J), ambtenaar stads bank van leening, Molenpad 1. Hooggreef (B), schilder, Assendelverlaan 3b. Hooghwinkel (A P), Wilhelminastraat 66. Hoogkamer (C), winkelknecht, Zoetestraat 15. Hoogkamer, geb. Robin (wed. F W), Lange Annastraat 8. Hoogkamer (J), sigarenmaker en kolïiehuisbediende, Patiën- tiestraat 12. Hoogkamer (wed. M), Gasthuislaan 8. Hoogland (J>, fabriekswerker, Lange Margarethastraat 20c. Hoogland (J), wasch-, strijk- en glans-inrichting, Kleine Houtstraat 108. Hoogland (J H), koopman, Brouwersstraat 61. Hooglandt (E R), Kleine Houtweg 33. Hooglandt (mevr. wed. R D), Florapark 13. Hooglugt timmerman, Bannesteeg 10e. Hoogslag (H), arbeider, Essenstraat 24x. Hoogstraten (D), bloemkweeker en hovenier, Sophiastraat 47. Hoogstraten (mej. M), Lange Heerenstraat 43. Hoogstraten (N), timmerman, Sophiastraat 47. Hoogveld (H), werkman, Zuidpolderstraat 44.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 150