132 Hork (J van), koopman, Oranjeboomslaan 14. Horn (wed. A), Raaks 25a. Horn (F), wagenverhuurder, Barendsestraat 20. Horn (G), aardwerker, Gasthuislaan 5. Horn (J), metselaar, Gasthuislaan 5. Horneer (P W), concierge vrijmetselaarsloge, Ripperstraat 13. Horsen (A H van), smid, Bolwerkslaan 1. Horst (G H ter), smid, Lange Heerenstraat 34rood. Horst (H J ter), timmerman, Delftstraat 34. Horst (II W ter), winkelier in porselein-, kristal-, glas- en aardewerk, orfèvrerie christofle, Groote Markt 29. Horst (J ter), machinist, Oranjeboomslaan 156. Horst (J H ter), Lange Heerenstraat 7. Horst (J W ter), koopman, Leidsche Vaart 44e. Horst (mej. A van der), Lange Heerenstraat 41. Horst (A J van der), wijnkoopersknecht. Gasthuisstraat 12. Horst (H van der), scheepstimmerman, Bolwerkslaan 19. Horst (H van der), kruideniersbediende, Korte Wolstraat 7. Horst (H van der), opperman, Kerkstraat 28. Horst (J van der), mr. schilder, Schoterweg 29a. Horst (J P van der), schilder, Lange Wijngaardstraat 2. Horst (L van der), huisbediende, Groote Markt 7. Horst (wed. L van der), mangelvrouw, Lange Raamstraat 49. Horst (L J van der), schilder, Drossestraat 6. Horst (M van der), metselaar, Lange Margarethastraat 20e. Horst, geb. Blansert (wed. M O van der), L. Heerenvest 48 Horst (wed. P H van der), Lange Lakenstraat 2. Horst (W van der], voermansknecht, Leidsche Vaart 34. Horst (wed. Van der), werkvrouw, Gortesteeg llrood. Horsting, geb. Bijlsma (wed. M), depothoudster „Arbeid Adelt", Kruisstraat 43. Horsting (wed. O), winkelierster in kruideniers-, grutters- en koloniale waren, firma wed. Corn. Tromp, Kruisstraat 14. Horstmann (C P), stoker H. IJ. S. M., Lange Molenstr. 14. Hos (F), mr. broodbakker, Groote Houtstraat 162. Hos (F C), rijks-schatter, Kruisweg 48. Hos (G D P), lettergieter, Voorzorgstraat 41. Hos (G J), bloemkweeker, Rustenburgerjaan 4. Hos (H F), winkelier, Anthoniestraat 87. Hos (H P), tapper, Zijlstraat 32. Hos (J G), metselaar, Wijde Geldeloozepad 32. Hos (J G), smid, Klein Heiligland llrood.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 152